Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a köldök alatti rész...

Ha a köldök alatti rész kemény, az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete van így a hasam, nyomásra szúr. Csináltam terhességi tesztet, az egyiket a várható vérzés előtt 5 nappal a másikat pedig a vérzés várható napján, mindkettő negatív lett, ma 3. Napja késik. Csináljak másik tesztet? Vagy lehet ez amiatt is, hogy közti vérzésem volt?
2016. aug. 29. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fura, sose hittem volna, de nekem is ilyen volt, borzasztóan érzékeny volt az a terület és mintha egy kő lett volna ott. 1 hetes késés után negativ lett két teszt is. Aztán rá két napra vettem egy komolyabb digitális tesztet és az pozitiv lett. Szóval bármi lehet :)
2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Remekül hangzik
2016. aug. 29. 14:31
 13/13 A kérdező kommentje:
Vettem digitális méregdrága tesztet, negatívat mutatott. Elvileg nagyon pontosan kimutatja.
2016. aug. 29. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!