Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérhigító terhesség alatt?

Vérhigító terhesség alatt?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok és vérhigító injekciót kell adnom magamnak mától minden nap egyet.Eléggé félek tőle.Akinek ugyanígy kellett leírná tapasztalatait.Köszönöm!
2016. aug. 30. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mitől fèlni. Annyi, hogy program császárral kell szülni.
2016. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett azzal szülnöm. 37héttől kellett fraxiparine,visszér miatt. Másodikat várom,most nem kell. Hát... Két különböző érsebész vélemény... Csak nem halok meg szülés közbe...
2016. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont nem császár, legalábbis a vérhigító miatt nem. Én már 2. Terhességet szúrom a 16. Héttől. Ha a tűtől félsz, azt meg lehet szokni, lesz rá időd.. Én rettegtem, de már simán beadom magamnak.

Amúgy nekem az első baba császár lett arctartás miatt (12 óra vajúdás után), annyi volt, mivel a 24 óra nem telt le a clexane beadása után, nem kaphattam érzéstelenítőt vajúdásnál és a műtétet altatásban csinálták.

2016. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell program császàr mert hs beindul a szülés és vérzés is van. Elvérezhettek mire beértrk.
2016. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet orvosa válogatja. Nekem hematológus mondta, hogy a műtétnek nagyobb a rizikója, nődoki azért küldött pont hozzá, mert ő is császárt gondolta. A hem. le is írta egyébként, hogy a császárt nem látja szükségesnek.
2016. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdettől vérhigítót kell pocakba szúrni.én nem tudom beadni magamnak,általában a párom szokta.minden nap nagyjából ugyan abban az időben kell.ha össze csíped a bőrt,valamivel jobb.ápolónő javasolta,hogy a tűt ne szemből hanem ferdén tartva.igyekezzetek minden nap máshova szúrni,váltva az oldalakat.sajnos előfordulhat hogy fáj,esetleg csíp a szuri.be is csomósodhat,lilulhat.el fog múlni.mi esténként szúrunk,amikor fogászatra kellett menni ,előtte való este kihagytuk.megkérdeztem az orvosom,hogy mi lesz ha,beindul a szülés,azt mondta,ha már gyanú van rá,ne adjuk be.ha nincs semmi előjele,beadás után pár órával beindul a szülés,feltétlenül jelezni kell a kórházban és létezik hatóanyag semlegesítő gyógyszer.
2016. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os vagyok,a mondani valóm elejéről lemaradt a nekem szó ☺
2016. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!