Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és mostanában...

33 hetes vagyok, és mostanában sokat hányok. Így is elveszi a babám, ami neki kell? A folyadékot próbálom pótolni.

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, elveszi. A folyadékpótlás a lényeg és hogy a vitaminokat ugyanúgy próbáld meg bevinni, ha szedsz terhesvitamint, akkor azt most mindenképpen folytasd még.

Én a 32. hétben vagyok és ugyanabban a helyzetben mint te. Három-négy hete rendszeresen hányok, van, hogy egy-egy nap kimarad, de van, hogy egy nap kétszer is. A baba fent van, nagyon nyomja a gyomrom és szó szerint kirúgja belőlem az ételt, vagy amikor nem ő mozogja ki, akkor a gyomorsavam miatt látom vissza.

Azzal vigasztalom magam, hogy ha szerencsém van, akkor két-három hét múlva leszáll a hasam és megszűnnek a gyomorbántalmak.

2008. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ez a helyzet nálam is. Vagy a nyomás miatt jön ki, vagy a sav miatt. Az utóbbi rosszabb :(

Én is úgy vagyok, hogy szinte minden nap, ma például 2-szer is hánytam, de enni meg most nem merek, mert a hányástól elkezdett kegyetlenül égni a gyomrom. Gravidát szedek.

2008. okt. 1. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, elveszi! :) Én most vagyok a 31. hétben, de a nyarat gyakorlatilag hasmenéssel csináltam végig, mégis szépen növekedett a babám akkor is, pedig volt, hogy még a vitamint sem mertem bevenni. Gyümölcs, zöldség és folyadék nagyin sokat számít!
2008. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!