Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan pozitív...

Volt valakinek olyan pozitív terhességi tesztje ami felváltva volt halványabb és erősebb?

Figyelt kérdés
Nyolcadik napja késik, a negyedik napon este a teszt halvány + lett, de jól látható, másnap reggel egy fokkal halványabb de azért most is látszott. Tegnap este ugyanolyan típusú DM-es teszttel megismételve az eredmény már sokkal erősebb 2.vonal lett, de ma reggel újra halványabb. Orvoshoz még korai mennem, csak 5 hetes lehetek.
2016. szept. 1. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért csinálsz ennyi tesztet? :O

Reggel meg este meg ebéd után meg vacsi előtt... :O

Nem értem.

Én amúgy az első teszt után kértem időpontot az orvoshoz. 5 hetes voltam mindkét terhességemkor, amikor látott a doki. Engem pl megnyugtatott, hogy jó helyen van és nem méhen kívüli.

2016. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Negy teszt? Miert? Osszesen teszteltem ennyit, negyszer voltam terhes.
2016. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye csak két vetélésen vagyok túl....

A feltett kérdésre kérek válaszokat, köszönöm.....

2016. szept. 1. 11:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem pl a reggeli halványabb volt valamiért, mint a d.utáni, valahogy nekem akkor koncentráltabb volt a vizelet. Ha egyértelműen két csíkos, akkor lassan kérhetsz időpontot a nőgyógyászhoz :)

(én most vagyok 5+3 hetes, az első terhességemnél 7 hetesen akartam menni, de 5+6 naposan vérzés miatt s.o.s mentem, most ha minden ok lesz, akkor megint 7 hetesen tervezek menni.

2016. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugtató hogy mással is előfordult ilyen.

Tudom nem kellene ezen aggódni, na de ki képes rá...

2016. szept. 1. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen megértelek...

Én se tudok nem kattogni a dolgon. Most is folyamatosan azon gondolkozom, hogy mivel anno bevéreztem 5+6 naposan, és mindjárt megint annyi idős leszek, be vagyok f*sva, hogy nehogy megint az legyen és hiába azt mondja az agyam egyik fele, hogy ráérek 7 hetes körül menni, ne babráljanak ilyen koraterhesen, de az agyam másik fele meg azon kattog, hogy lehet jobb lenne mondjuk holnap elmenni, még hétvége előtt és kérni a biztonság kedvéért utrot... :/ (anno 3x1-et kellett szednem a 12. hétig)

Szóval én megértelek teljesen, de próbáljunk csak pozitívak lenni, most minden rendben lesz ;)

2016. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt csak az érti akivel megtörténik. Van egy nagy fiam aki olyan egyszerűen jött nekem, minden komplikáció nélkül, hogy amikor újra terhes lettem meg sem fordult a fejemben hogy gond lehet. Sajnos 7 hetesen elhalt. A másodiknál folyton azt vártam hogy csak legyek túl azon a napon, amikor megtörtént megnyugodtam, most minden rendben lesz. 9 hetesen közölték Ő is meghalt, azt hittem ki sem bírom, de most megint reménykedek.... Biztos minden rendben lesz mindkettőnknél, csak eddig még ilyet nem tapasztaltam. Erős egészséges babát kívánok neked és magamnak is! :)
2016. szept. 1. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden jót, problémamentes babavárást nektek is :)
2016. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is délután erősebb szokott lenni... Én is két vetélésen vagyok túl, még nincs gyermekem, de érzem ha harmadszorra sikerül minden rendben lesz.

A legjobbakat kívánom Nektek!

2016. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

13:07-snek


Köszönöm a választ, viszont kívánom!

2016. szept. 1. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!