Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen méhszáj értékkel?

Ilyen méhszáj értékkel?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem az orvost. 3110 a méhszáj értékem, 39 hetes terhes vagyok. És közölte velem, hogy valószínű túl hordom ezt a babát is mert betonos a méhszájam! Na ezt nem értem. Mitől lenne betonos ha egyszer nyílik???

2016. szept. 1. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nekem 5 hétig volt 1 ujjnyira nyitva a méhszájam mégse lett korán baba. Ismerősöm 39 hetesen c3000-el mondta, hogy tuti túlhordja. (Nekem 35 hetesen volt c2111). Én 39+4, ő 39+6 hetesen szültünk. Szóval sokat nem jelentett. :))
2016. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én az elsőt aztán betonossal szültem. 42 héten se puhulás se semmi. 3000 értékkel kő kemény méhszájjal indítottak. Nem értem mitől betonos meg hogy miért kellene nekem túlhordani. Van aki teljesen zárt méhszájjal van és spontán indul a szülése. A remény hal meg utoljára. Miért kell direkt rémísztgetni a kismamákat? Apukám válasza: ha nyomnál neki 50 000 ft zsebbe biztos nem szenvedtetne ki tovább mint muszáj. Kezdődő toxemiám van és várakoznak.
2016. szept. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!