Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 vagy többgyerekes anyukák...

3 vagy többgyerekes anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok egy kis nyugtató szavakat. Jelenleg 2 gyerekem van egy 3 éves és egy 16 hónapos. Napokban kiderült hogy ismét terhes vagyok. Kb a kisfiam (16 hónapos) akkor lesz 2 év körül mikor megszületik a pici. A nagylány akkor lesz 3,5 év körül. Ti hogy bírjátok ilyen kis korkülönbséggel? Én legjobban az éjszakáktól félek. Jelenleg a fiam még megébred a cumira néha de van mikor alszik reggelig. Nagyon hisztis. A nagylánnyal nincs semmi probléma. Hogy bírtátok?
2016. szept. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. De elmúlt.
2016. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezen, de túléltük. Nem volt könnyű. Most egy éves a kicsi, kezdek fellélegezni, de így sem egyszerűek anapjaink. 19 es 22 hos kulonbsekek vannak.
2016. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 4,5éves,lányom 18hónapos,8hetes terhes vagyok.Lányom még szopik...

A terhesség miatt állandóan fáradt vagyok,erre még rájönnek az éjszakai szoptatások.

Már nehéz,de ahogy nőnek biztosan jobb lesz 😊

2016. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekem egy 4,5éves fiam van és egy 3 éves lányom.Most lett pozitív a tesztem.Én már nagyon várom,de az biztos,hogy nem lesz egyszerű.De menni fog,mert mennie kell.Drukkolok
2016. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hónap majd 18 hónap és 2,5 év különbséggel vannak négyen. Nem egyszerű. Akkor volt a legkeményebb mikor a 3. Született, mert ugye ott volt egy 3 éves meg egy másfél éves. A negyedik már annyira nem volt vészes így, hogy nagyobbak önállóbbak, sok mindent megértenek, egymásnak is jobban tudnak segíteni. Ahogy nálatok várható az szerintem már nem a legnehezebb kor a nagyoknál.
2016. szept. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!