Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel férjhez mentem elkoltozt...

Csillka kérdése:

Mivel férjhez mentem elkoltoztem otthonról. Az új lakásban rosszul alszom,4-5 orat. Ennek 3 hónapja, es most kiderult, terhes vagyok, ennek 1 hete, azóta még rosszabbul alszom,3 órát kb. Reggel 7kor kelek, melo miatt. Volt másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
Folyton ideges és kialvatlan vagyok

2016. szept. 1. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sosem történt velem ilyen.
2016. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Azelőtt leváltam a szülőkről, hogy férjhez mentem volna. Szerintem Te még most sem.
2016. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
En anno mikor a baratomnal aludtam valahogy en se tudtam, csak par orakat. Nem tudom miert. Vettunk masik parnat is hatha de igazabol kellett egy kis ido. Azota mar osszekoltoztunk es jokat alszok😊
2016. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Én is rosszul aludtam a terhesség elején, nagyon izgultam az új helyzet miatt. Aztán a második trimesztertól (kb a 4. hónaptól) újra jól aludtam. Ez sajnos csak a 7. hónapig tartott, azóta megint küszködöm, egyrészt mert éjjel is kb másfél óránként járok mosdóba, másrészt pedig már nagy a hasam és sehogy se jó feküdni :-)

39+1 hkm

2016. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

terhesség közepén én is nagyon rosszul aludtam, most a végén meg többször keveset.


Próbáld ki, hogy elviszed az otthoni kispárnádat. Én pl. ha utazok, a kedvenc kispárnámat mindig viszem, és simán alszok :)

2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reménykedek benne, hogy megoldódik. amúgy én is nagyon ideges vagyok a terhesség miatt, majdcsak megszokom :) ma meglátogattuk a szüleim és itt alszunk, kiváncsi vagyok menni fog e. Mert ha jól fogok aludni ma éjjel akkor csak a szülői ház leválásával van baj :))
2016. szept. 1. 17:56
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Talán nem a szülői házból kellett volna házasodnod.. Szerintem ez az egész ultra gáz.
2016. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Utolso. Miert az emberek nem a szuloi hazbol mennek el ha meghazasodnak?
2016. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Rossz alvóként, aki a terhesség alatt is így volt, azt tudom tanácsolni,hogy ha felébredsz, maradj fekve, csukott szemmel, nyugiban. Előbb-utóbb visszaalszol. Este mindig ugyanakkor menj aludni és korán! Amikor csak tudsz, pihenj nappal. A problémákra nagy ívben tojni... tudod, leszarom tabletta, csodákat tesz :)
2016. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

#8 Őőő, nem?!


Már 5 éve nem otthon éltem mikor megismertem a páromat.. 10 éve mikor összeházasodtunk. Még ha nem is költözök el ennyire hamar suli miatt, az egészen biztos, hogy együtt élnék a választottal házasság előtt és azt nem a szülői házban tenném.

Innentől kezdve számomra érthetetlen, hogy valaki a szülői házból megy férjhez.. De gondolom vagy nem volt együttélés, vagy pedig volt, de azt a szülőkkel egy fedél alatt. Gyönyörű.


#7

2016. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!