Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erngedik haza az anyukat...

Mikor erngedik haza az anyukat a korhazbol leghamarabb miutan megszuletett a picurka?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Három nap.
2016. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a gyors valaszt. Arra tudnal meg nekem valaszt adni, hogy ha semmi problema sem anyukaval sem pedig a babaval, akkor a szulo keresere hazaengedik a 2. nap utan?
2016. szept. 1. 20:30
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Első gyereknél 72 órát voltam bent, másodiknál 60 órát, így jött ki.
2016. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
3-4 nap. Sajat felelosegre Te akar mar szules utan 2oraval is haza mehetsz csak ezt sehol se mondjak mert akkor nem jar utanad a penz nekik..
2016. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett egy szobatársamat a szülés másnapján hazaengedték a picivel. Én császáros voltam, de nem voltam bent 72 órát.
2016. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A harmasik gyerekkel csaszar masnapjan haza johettem ...

Az ugy 12 ora volt ...


Az elsovel 2 nap delutan szuletett es reggel mentem haza az kb 40 ora lehetett


A masodikkal 3 napot pont beleesett a hetvege

2016. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5, ez mikor volt?

jövő héten szülök császárral, mielőbb szabadulnék, ha körbesimogatom az orvosomat, esélyes, hogy nem kell 3 éjszakát bent töltenünk? (persze csak ha minden rendben van)

2016. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 4 nap császár után 6

ha hétvége is bele esik akkor több

2016. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Amennyiben nincs szövődmény egyikőtöknél sem, akkor bármikor. Néhány órát a saját érdeketekben várni kell, mert a szövődmények nagy része akkor jelentkezik.

Viszont utána saját felelősségre haza lehet menni.


Saját sztori:

Straphylococcust tenyésztettek ki nálam a szülés előtti nap. Ahogy megszületett, azonnal preventíven antibiotikumot kapott. Elmondták, hogy 3 nap a tenyésztés, ha negatív nála, akkor mehetünk, ha pozitív, akkor 5 nap.

Én már ekkor elkezdtem szervezni, hogy 3 nap után bizony hazamegyünk és majd a háziorvos kijön bekötni az antibiotikumos infúziót, ha szükséges, fizetek mindent. Negatív lett az eredménye, már felöltözve vártuk a zárójelentéseket (hétfő reggelre esett). Ügyeletes orvos bejön és közli, hogy mivel közel 1 liter vért vesztettem, transzfúzióra lesz szükségem, nem engednek haza. Na, mondom, 1 órája vették ki a branült a kezemből, a gyerek jól van, én mennék haza, nincs transzfúzió. De hát olyan nincs, köteles vagyok... NEM, jogom van távozni.

Némi vita után csak előkerült a "saját felelősségére..." papír, amit aláírtam, aztán hazajöttünk.

2016. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Transzfúziót visszautasítani... te ennyire ostoba vagy? Nem számít mi lenne a gyerekeddel gondolom, ha neked valami bajod lenne. Önző, hisztis p.
2016. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!