Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erngedik haza az anyukat...

Mikor erngedik haza az anyukat a korhazbol leghamarabb miutan megszuletett a picurka?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Most csodálkozom. Hol vannak helyileg ezek a kórházak? Itt Nyíregyházán 4-5 nap a minimum amit bent kell tölteni!
2016. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Én az uzsokiban szültem, ott 3 nap/császár után 5 nap.

Volt ott is anyuka aki hisztizett, hogy el akar menni másnap, el is ment, de a babát pl nem engedték ki. De az állatja hazament a baba nélkül, amit azóta se értek....

2016. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméti kórházban sima szülésnél 3 nap, császárnál 4.

De függ attól is,hogy délelőtt, vagy délután szültél ill. császároztak.

Én sosem értettem,hogy-hogy nem lehet mondjuk 3 éjszakát kibírni. Főleg a gyerek érdekében. Anno a szobatársam babájánál pl. a 2. napon vettek észre vmi fertőzést, vitték is rögtön a korára, mert akadni kezdett a légzése.

2016. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


pl a Szent Imrében

engem ott császároztak

01.01. mentem be 3 perces fájásokkal 01.02. reggel lettem műtve 01.03. délelőtt mentem haza

nem volt saját felelősséges papír, egyszerűen full teli volt a szülészet akit lehetett zavartak haza mert a nőgyógyászati osztályon a mis.ab és abortuszos nők között voltak a frissen szültek már ...

reggel rákérdeztem h ha már ez a helyzet haza mehetnék e vár otthon másik két gyerek kb 2 óra alatt megvolt minden papírmunka

tény h én már a műtét napjának estéjén sétálgattam :)


a másik kettőt a Kútvölgyiben

2016. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szent Imrében? Mázlista vagy akkor, hogy pont úgy fogtad ki, hogy telthát volt. :)

Én is ott szültem 2 éve (császárral), és 5. nap mehetettem haza. Szerdán reggel műtöttek, és vasárnap délelőtt mehettem. Mondjuk szombaton mehettem volna, csak besárgult a baba, és kék fényezni kellett. De akkor az is 4 nap. Szobatársam is 4. nap mehetett haza...

Pedig de örültem volna ha engem is ilyen hamar haza paterolnak. :) Na de jövőre megint ott szülök, majd rákérdezek van-e erre lehetőség.

2016. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem csak az játszott be h teltház volt hanem h 3. gyerek

ergo nem vagyok kezdő :)

és az is h fizikailag hamar lábra álltam ...

2016. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Engem itt Nyíregyházán császárral hétfőn születen pont délben és péntek délben engedtek haza. Ugy is csak mert itt is teltház volt és kelett a hely.

De ga besárgul a baba akkor sem engednek hamar ugy tudom.

2016. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Nekem is 2. gyerek és egyben 2. császár volt, a szobatársamnak a 4. gyerek. És szóba sem került, hogy hamarább haza mehetnénk...

És nem volt semmi komplikáció, másnap úgy mászkáltam, mintha mi se történt volna, az orvos meg is dicsért, hogy így kell ezt csinálni. Csak azért fura, hogy valakit fél nap után hazaengednek, mást meg 4 napig benn tartanak úgymond ok nélkül.

2016. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
5. vagyok, 2011-ben volt, második császár. Tudtam, hogy felkelés után sétálni kell minél többet, úgyhogy mire először jött be a dokim, már nem talált az ágyban. Mindkettővel hamar felépültem és a babákkal is minden rendben volt. Az elsővel amúgy 4 napot voltam bent. Februárban lesz a harmadik császárom, remélem akkor is minden ilyen jól fog alakulni!
2016. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!