Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6heteske vagyok. Lányok...

6heteske vagyok. Lányok azoknak szól akinek volt missed ab-ja? Olvastam, és azóta be vagyok parázva, hogy én is igy járok! Olyan mindha felszivodott volna, lehet bemesélem magamnak. Van hányinger, mellfeszülés állandóan.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
ne aggódj feleslegesen!mert azzal a babának is ártasz!nem szabad ilyen rossz dolgokra gondolni!örömmel várd a babád,ne aggodalmaskodj!ha a picur felszívódna nem éreznéd.
2010. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mit?Nem lenne mellfeszülés hányinger stb,Erre gondolsz?
2010. ápr. 21. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A baba nem egyik napról a másikra szivodik fel, és azt te nem érzed meg.Csak bebeszéled a buksidba, ezért vannak tüneteid.Nekem a 11. héten volt missed-em.Előtte már ugy kb. másfél héttel éreztem belül,hogy valami nincs rendben.Na de!-nekem elmúlt, azaz nagyon mérséklődött a mellfeszülésem, és sokat fájt a pocakom.Majd végül vérezni kezdtem.És hozzá teszem előtte nagyon sok missed-es cikket olvastam, bebeszéltem magamnak.Negativan gondolkodtam, azt vonzottam be.A picurkád jól van, jó helyen és szépen cseperedik, ez bizti igy van.Nyugodj meg, és csak arra koncentrálj, hogy a babódnak mindent meg tudj adni, és fejlődhessen.Pozitivan állj hozzá, hidd el ez sokat jelent!

Boldog Babavárást!

26 hetes km.

2010. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a 10.héten volt missed ab-om, és én megéreztem, hogy valami nincs rendben, reggel ébredés után az első gondolatom az volt, hogy valami gond van a picurral, délután elmentem uh-ra és kiderült leállt a baba szíve, de tüneteim nem voltak, vérzés, görcs semmi. Azt hozzáteszem, hogy előtte nagyon sok ismerősömnek volt missed ab-ja és ezzel voltam elfoglalva és ettől rettegtem, hogy nehogy én is így járjak és valószínűleg ezzel bevonzottam magamnak a rosszat. Tudod, minden az agyban dől el! Szerintem ne is gondolj ilyenekre, gondolkodj pozitívan! Azóta már van egy 10 hónapos kisfiam, de mikor megtudtam, hogy ő a pocakomban van, csak a pozitív dolgokra koncentráltam és bejött, problémamentes terhességem és szülésem volt.
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No para. :-)
2010. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a 8. hétben volt missedem - üres petezsák miatt

gyenge hányingerem volt addig és még a műtét után is pár napig

beszélgess a babáddal, vigyázz magadra és ne gondolj ilyesmire

2010. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!