Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek több terhessége volt,...

Akinek több terhessége volt, és fia és lánya is van, egyforma volt a hasatok formája?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a fiam fejvégű fekvésben volt 12 hetes koràtól, a lànyom meg harànt feküdt a 38. heti uh-ig. Szóval a fiammal gyönyörű kerek pocakom volt a lànyommal meg jó széles vmi ovàlis szerű.


Ha oda akarsz kijukadni,hogy ebből jósolsz nemet, az butasàg. Semmi köze a has formàjàhoz a baba nemének.

2016. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem egyforma volt. Széles és kerek, mindenki azt monda első terhességnél is, hogy lány lesz. De nem. ;)

Szerintem alkati kérdés, kinek milyen, nem a baba nemétől függ.

2016. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a neme miatt csak kíváncsi vagyok,megint kerek hasam lesz,mint a kislányommal vagy esetleg hosszúkás :)
2016. szept. 3. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor felejtődik már el ez az ostoba hiedelem? Most komolyan, miért múlna azon a max 1 centis kis péniszen a hasad formája???

Engem is az őrületbe kergettek, hogy majd meglátom, hogy tuti lány, mert lányos a hasam... Persze, az Uh-n a jól kivehető kuki az smafu. Persze, hogy fiú lett.

2016. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma.
2016. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi koze a kettonek egymashoz.
2016. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma volt az alakja
2016. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismétlem nem fiú-lány téma miatt kérdeztem...hanem,hogy lehet-e 2 terhességnél különböző hasa egy kismamának!
2016. szept. 3. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a hasformas fiu vagy lany talalgatast utaltam az elso terhessegemnel is, foleg hogy volt aki allitotta hogy igenis fiu lesz a baba a hasam formaja miatt (akkor mar biztosra tudtuk hogy kislany...). Mai napig nem hiszek benne. Ennek ellenere mas formaja volt a hasamnak a ket terhessegemnel. Egyik lany, masik fiu. Szerintem viszont nem a nemuk miatt volt kulonbozo.
2016. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es: végre már felvilágosultan gondolkozó nőt is látok itt... agyam eldobom, amikor belinkel valaki egy képet, hogy "kisfiú vagy kislány?", rákattintok, mert azt hiszem, hogy egy ultrahangkép értelmezésében kér segítséget valaki, aztán csak egy nagy pucér hasat látok.
2016. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!