Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babám várom! Akiknek...

Harmadik babám várom! Akiknek többedik terhessége, nektek is így volt?

Figyelt kérdés
13+1 hetes vagyok,a pocim hirtelen nagyon nagyot nőtt, akkora mint a másodikkal kb 19-20 hetesen. Egy hete még ritkán éreztem már pici mocorgást. De tegnap két olyan határozottat rúgott, hogy még meg is ijedtem. Nektek is volt már ennyi idősen ilyen erősebb magzatmozgás?
2016. aug. 22. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a harmadikat várom, össze sem hasonlítható ez a terhességem az első kettővel. Már a 12. héten éreztem a magzatmozgásokat, most vagyok a 22. héten és néha nagyon erősen érzem. A hasam is sokkal nagyobb, mint a másik kettővel volt.
2016. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így volt nálam is a harmadiknál. :))
2016. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, így volt nálam is. A harmadikat már 13 hetesen éreztem, és a hasam is gyorsabban nőtt. Már előkészítették neki a helyet a tesói! :D
2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is most várom a harmadik babát. Nekem is hamarabb látszódott a hasam és már korán éreztem a mozgolódásait is. Mostanra szinte egésznap aktív odabent. Nekem a védőnő ia mondta hogy a harmadik terhességnél már jóval korábban érezhető a mozgás mint akinek mondjuk első terhessége.


17 hkm

2016. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a harmadik terhesség, most léptem a 13. hétbe. Azt hittem, hogy csak képzelem az ici-pici finom matatásokat, de akkor lehet, hogy ők azok (ikrek).

A hasam persze nagyobb, mint az előző - egyes -terhességeknél, de érdekes módon nem látványosan. (Mondjuk nekem a többinél is extra kicsi hasam volt, lehet hogy most sem lesz tipikus ikres has).

2016. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan a 12. héten mozdult meg a 3. baba. És a pocakom is nagyobb volt vele mint a másik kettővel. :)
2016. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!