Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a képem kérlek?...

Megnéznétek a képem kérlek? Félek, hogy ezek valóban terhességi csíkok a cicimem. Nektek is van/volt?

Figyelt kérdés

Hello,


35 hetes leszek jovoheten en ma reggel vette a parom eszre a vonalakat a cicimem. 1-2 kozuluk csak ér, azok inkabb kékes szinüek viszont van pár ami olyan lilás és ki lehet öket tapintani is és lehet érezni kis beméllyedést a börömön.

Pedig kenegetem weleda olajjal mar a legeleje ota.... Szerintetek elmúlik?


[link]


2016. szept. 3. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez bizony stria.


Mivel hormonális és genetikai okai vannak, szűzlányok vérével is kenegetheted, semmit nem ér. Ha hajlamos vagy rá, kijön.

Az is egyéni, hogy mennyire marad meg, bőrtípus kérdése.

2016. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, stria. Nem fog elmúlni, csak elhalványul idővel. Semmivel nem lehet megelőzni.
2016. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
En egesz terhesseg alatt kakaovajjal kentem magam, megusztam striak nelkul, de nyilvan ez genetika is, meg alkat meg meg sok minden. Sztem ne zavarjon, nem ezen mulnak a dolgok.
2016. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem elsővel a hasam alja lett striás a 36 héten.Másodikkal meg nem.

Örülj h Ennyi problémád van csak.

2016. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Kenheted akármivel, ha olyan típusú vagy úgyis lesznek csíkjaid.
2016. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak a hasam lett ilyen, egy éves múlt a lányom már nagyon szépen elhalványult :)
2016. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
32hetes vagyok.nekem is megszakadt a cicim, nagyon megnottek de nekem halvanyabb mint a tied, en Bio olajjal kenem.nem hiszek semmilyen kremes csodaba de "hatha" mashol szerencsere nem vettem meg eszre (kopkopkop) remelem meguszom a tobbi csikot!
2016. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen sajnos ez stria 😣 nekem egész terhességem alatt nem volt, szülés után meg olyan gyorsan visszahúzódott a bőröm hogy akkor alakult ki néhány.
2016. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha, sejtettem h az lesz. Csak fura h most jott ki igy a vege fele... Mert a mellem mar reg nem nott.. Erre most repedtem ki. En is vettem ma vmi eleg draga specko kremet hat majd meglatjuk hat-e. Bar oszinten szolva nem sok remenyt fuzok hozza es igy nem is csalodok nagyot.. Max elhalvanyitja majd idovel talan. De amugy fenyben lila csak 😀 ha nem vakuzok akkor sima feher... Meg a tukorbe is de ha ravilagitok akkor tokre latszik h lila.. De vegulis talan make uppal eltudom tuntenti.. Talan 🙂 De nem fogok ezert sirni azt tudom ha ilyen akkor ilyen.. 🙂
2016. szept. 3. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, stria. Nekem sajnos már kamaszkoromban kijöttek a csíkok, hirtelen nőttek nagyot a melleim. Nem tudom, mennyi idő alatt halványodtak el. Csak remélhetem, most a terhesség alatt már nem lesz több új. A hasamat mindenesetre rengeteget kenem, hogy rugalmas legyen a bőr, hátha ott megúszom.. Ha nem, hát nem. 28hkm
2016. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!