Terhes vagy?

Figyelt kérdés
csak kérdem

2010. ápr. 21. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
koszi , 77 es voltam :D
2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
neked sikerult e azota?
2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen kérdező! :)
2017. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:

Kérdezőcske, a kérdés és jelentkezés óta eltelt még 2év, megvan már a diploma? ;)

Tökjó fej vagy, hogy így drukkolsz mindenkinek!! :)

2017. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 A kérdező kommentje:

Rég volt már, hogy erre jártam, de gondoltam "meglátogatlak" titeket. Örömmel olvastam vissza, hogy egy kérdés kiírásától számítva mennyi izgalom és öröm, várakozás meg talán csalódás is érhetett benneteket. Remélem, hogy sokatoknak valóra vált és meghallgattattak az imái.


Kedves érdeklődők!

Rengeteg minden történt az utóbbi években. Igen meglett a diploma, így már papíron is "mérnök" vagyok, habár mégsem érzem teljesen annak magam... Jelenleg a mesterin dolgozom a Család mellett. Úgy bizony közben feleségül vettem egy csodálatos lányt, akinek a szíve alatt már egy 12 hetes kis ajándék növekszik. Kimondhatatlanul hálás vagyok és örömmel teli. Remélem mindenki, aki igazán vágyik rá megtapasztalja közületek ezt az érzést, viszont nem mindenkinek lehet ez a hivatása, erre az idők során rájöttem... Az is bizonyos, hogy Isten útjai kifürkészhetetlenek, de csodák igen is léteznek (te magad is az vagy!).


Kívánok Sok Áldást és ajándékot nektek! Találkozunk pár év múlva! :D

2020. febr. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!