Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Július 1 én volt meg a mensim utoljára. Csináltam teszet pozitív lett. Voltam orvosnál elküldődd uh-ra ezen a hétfőn, 08.29-én. Akkor nem látott semmit csak 7-8 mm-es petezsákot. Az kb 5 hetes terhesség. 9.14-én kell visszamennem kontrollra. Ma véreztem egy kicsit bementem az úgyeletre ott 10 mm-es petezsákot láttak, embryo egyértelműen nem ábrázolódik. Dg.:korai grav?,missed ab? Ezt írták a papírra. Anyit mondott a doki várnunk kell mi lesz ill vérzéscsillapítót írt fel.

Ugye a petezsáknak napi 1 mm-t kell nőnie itt meg 5 nap alatt 2 mm-t nőtt. Reménykedhetek még? A vérzésem alapján 7-8 hetes kell legyek.


2016. szept. 3. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem vagy 8 hetes terhes,akkor màr embrió van szìvhanggal. De 5 hetes lehetsz. Az hogy 5 nap alatt nem nőtt 5 mm-t az jelenthet csak annyit is,hogy sar az uh amivel nézték, meg màs a doki. Ha tovàbb vérzel illetve 2 hét múlva sem làtnak embriót akkor van baj.
2016. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
4%
Drágaságom. Szívemlelkem. Ha 7-8 hetes lennél, még anyád ölében szopikáznál és itt nyomkodnád a telefont.
2016. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is julius 1-jen volt meg utoljara de nekem mar 27mm-es dobogo szivu embriom van... 10.heten jarok. Nem szamoltatok el valamit? Vagy pedig nagyon nem kozepidoben fogant a baba. A 10mm-es petezsak egyebkent meg lehet ures ugy hogy nincs baj. remeljuk lesz benne embrio is legkozelebb. Drukkolok!
2016. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, kis tündérvirág. Nagyon vicces kedvedben lehetsz. Ha esetleg nem érted a kérdést 7-8 hetes terhes kéne legyek a vérzésem alapján, doki is mondta.
2016. szept. 3. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél pozitívat?
2016. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Július 2án volt meg utoljára.Tegnap töltöttem a 9hetet.

Ha középidőben fogant akkor már embriónak kellene lennie szívhanggal.Mikor volt az első pozitív teszted?

2016. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 hete teszteltem akkor már poi volt
2016. szept. 4. 09:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont sajnos 6-7 hetes lennél,ahhoz is kicsi a petezsàk. Ne add fel, de ne is éld bele magad nagyon.
2016. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előtte nem volt pozi teszted?

De igaza van az előttem szólóban 6-7hetesnek is kicsi :\

Ne addfel azért!

2016. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!