Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 2 naposan nincs szívhang...

6 hét 2 naposan nincs szívhang. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

19 mm petezsák, 4 mm szikholyag. Petezsakban egy ébrény (így írta a leletre a doki az embriót).

Azt mondta az orvos, hogy kb 5 hetesnek felel meg a terhesseg kora és várjunk 2 hetet a következő uh-ig. Ez nekem furcsa, mert pontosan tudom, hogy mikor volt peteérés és az alapján már 6 hét 2 naposnak kellett volna lennem.


2016. júl. 25. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hét az pont határeset szívhang szempontjából, van, akinek már megtalálják, van, akinek csak 1-2 héttel később. Szerintem nem kell kétségbe esned! Az ovulációt honnan tudod pontosan? Volt UH követés? Vagy vezetsz hőgörbét? A tünetek (folyás, szurkálás) nem adnak meg objektív dátumot, csak az előbbi két dolog.
2016. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még simán reménykedhetsz.

Az én babámnak a 7. hétben lett szívhangja. :)

2016. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ovulációs teszttel néztem, és egy ideje mindig nagyon erosen érzem a peteérést. Aznap voltunk együtt a férjemmel, utána nem is...
2016. júl. 25. 15:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem csak pár napon múlott, ha már van embrió is, akkor pár napon belül pulzálás is látszik.

8 hetes korig kell lennie szívhangnak. Hiába tudod pontosan mikor fogant, valamikor 6 hetesen látszik a pulzálás, de ez lehet 6+2 és 6+6 is. Nyilván ez arra vonatkozik ha tényleg tudod mikor fogant, ezt levéve később is lehet.

2016. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt szívhang a 6. héten, egy hét múlva már igen :-) Én is ovulációs tesztet néztem, pontosan tudom a dátumot, hogy mikor voltunk együtt, és mégsem volt akkor még szívhang. Már 2,5 éves a kislányom:-)
2016. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor még reménykedem.

Csak nem értem, hogy ilyen méretekkel miert mondta az az orvos, hogy 5 hetesnek felel meg?! Sajnos nem a sajatom volt, csak helyettesített...

Hiaba kérdeztem, csak azt kántálta, hogy később fogant :-(

2016. júl. 25. 15:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze, nekem 6+5hetesen a doki nem látott szívhangot, 7hetesen egy másik pedig már igen :)

40+3hkm

2016. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Csak ne izgasd fel Magad a dolgon.

Még bőven belefér.

Nyugalom!

2016. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan tudtam mikor fogant a babánk, mert a férjem elutazott utána hosszabb időre. Mégis 5+4 naposan nekem még terhességre utaló jelet sem látott az orvos. Totál letörtem. Azt mondta, ez kémiai terhesség lesz, valszeg megjön a memzim pár napom belül, mert itt ugyan nincs baba. Egy hét múlva lett meg a szíkhólyag, még egy hét múlva szívhang, ekkor már 7 hetes elmúlt a terhesség.
2016. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Megnyugtattatok!:-)
2016. júl. 25. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!