Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a lepcsozes, a...

Szerintetek a lepcsozes, a sok seta a kola vagy a tonik ivasa segit a szules beindulasaban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel ,ugyanis 40+2 vagyok mar 😃😃😃😃
2016. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi...
2016. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Napi szinten elég sokat sétálok az 5 évesemmel, tonikot ittam 2 napig, lépcsőzni is szoktam, de semmi... majd jön amikor szeretne, bár egyre türelmetlenebbül várom.


39+3 hkm

2016. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én szombaton ittam egy üveg tonikot és szexeltem 2x :D

délelőtt volt magzatvíz vizsgálatom, este elment a nyákdugó.


vasárnap nst volt, én is pihentem csak. hétfőn újra magzatvíz vizsgálat, utána a gyerekemmel elmentem rolizni, 2 órán keresztül jó gyors tempóban sétáltam utána :)

hazaérve beültem egy kád meleg vízbe (orvosom szerint ez a tuti módszer), majd szex.

éjjel megrepedt a burok. szerintem csak szimplán mert túlhordtam vagy/és a baba készen lett :)

2016. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a lepcsozes az orvosom szerint kimondottan veszelyes, mert levalhat a lepeny...nem biztos hogy lesz idod beerni vele a korhazba :( a tonicot probaltam nalam nem valt be, ahogyan a setalas sem....a setalasban mondjuk legalabb latok logikat - ha nyomja a mehszajat a feje, suly nehezedik ra talan valovan kinyilhat...de attl még nem biztos hogy meg is indul a szules, az egy hormonalis folyamat eredmenye, nem az a lenyeg hogy kinyiljon a mehszaj...az mar csak a kovetkezmeny
2016. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4: nem a tonic miatt indult el, a szex viszont valoban jo ra, mint irtam hormonalis folyamat, eredmenye a szervezet oxitocint kezd termelni, ami lehet az orgazmustol, a bimbo izgatasatol...kerdezo, inkabb bujjatok ossze ;)
2016. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ma szakado esoben nem volt sem seta sem tonik vasarlas a boltbol. kisem mozdultam a hazbol. igy igen marad az osszebujas, mar reggeli ebredes utan, szobahoztam ezt paromnak is. varom jojjon es agyba kerulhessunk, meglatom mi lesz.
2016. szept. 4. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
semmi nem segített 40+1-ig, csak a beöntés az indítás előtt :/
2016. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem segített.
2016. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

En is iszom a tonikot 1000rel de ez tuti kamu. Semmi

Raadasul utalom is! 😃

Apaval viszont szinte minden nap egyutt vagyunk,de semmi. Egyenlore. A melegviz tenyleg jo lehet? En amióta babas vagyok azota egyszer nem ultem kadba,viszont ha tenyleg hatásos lenne,lehet becsuccsennek 😳🙄🤔

40+4 hkm🤗

2016. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!