Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek a 8-9....

Van itt olyan, akinek a 8-9. heten volt szivhang, de a 12. uh-n mar nem?

Figyelt kérdés
Mi miatt halt meg a baba?
2016. szept. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki. Valószínűleg soha nem fogjuk megtudni. Progeszteronhiányra, illetve fejlődési rendellenességre tippeltek az orvosok.

Semmi tünetem nem volt, ami arra utalt volna, hogy baj van.

2016. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A baratnomnek sajnos haromszor is elofordult ez. Sehol semmit nem talaltak, rengeteg orvos rengeteg vizsgalatot kert mar. Amugy szerencsere van 2 gyereke, de senki nem tudja az okat miert halt el a tobbi magzat :(
2016. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem 12 hetes uh-n derult ki, hanem mar 11 hetesen, mert egyik naprol a masikra megszunt minden terhestunetem, igy elmentunk privatban uh-ra. Akkor mar nem volt szivhang. 8 hetesen meg volt, a meret is a terhessegi kornak megfelelt. Meret alapjan kb 9 hetes korig fejlodott, akkor allhatott le a szivmukodes.

Nem derult ki az oka, pedig minden letezo vizsgalatot megcsinaltattunk, sem az idot, sem a penzt nem sajnaltuk ra. Majd ismet terhes lettem es ismet elveteltem, de korabban, mar az elejetol nem volt jo sem a petezsak merete, majd lett ugyan embrio, de kesobb, mint kellett volna, kisebb is volt es a szivmukodes is csak egyszer volt "sejtheto", tehat nem volt egyertelmu. Utana meg mar egyertelmuen nem volt.

Most ismet megy a kivizsgalas.

2016. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnalom

:(

Oruletbe kerget ez a varakozas. Elso terhessegemet sem tudtam elvezni emiatt.

2016. szept. 5. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel.9hetes vagyok.Múlthéten voltam orvosnál és legközelebb 12 hetesen kell mennem.Én is izgulok,de próbálok pozitív maradni :) 2 babát már sikerült kihordanom hármaska is sikerülni fog 😍
2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!