Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időn túli pozitiv teszt?

Időn túli pozitiv teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Csinaltam egy tesztet ami negativ lett de kb 1,5 ora mulva eleg eros pozitiv lett, ugye irja is a hasznalati utmutato h 10 perc utan nem leolvashato, megcsinaltam egy masik olcsobb tesztet meg aznap de mar este az is negativ lett, reggel a masik ugyan azt az is negativ lett . Valaki jart mar hasonlo cipőben?

2016. szept. 5. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Magadnak megválaszoltad a kérdést.
2016. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Pont ugyan igy jartam. Egy megbizhatobb teszt fel ora utan eros pozi lett, addig semmi nem latszott rajta. Masnap minden fele teszt negativ, meg ugyan az a fajta is. A doki azt mondta, hogy elindult valami de nem tudott rendesen megtapadni vagy valamiert kilokte a szervezetem. Par napig kesett a menzeszem akkor, majd mikor megjott nagyon eros volt, fajdalmas es darabos. De lehet a te esetedben csak hibas volt a teszt, ki tudja... tobb mint valoszinu, hogy nem vagy terhes.
2016. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előszőr az x epil dragabbik rapidilost probaltam , aztan azt amelyikbe 2 teszt van az negativ lett... ma reggel mast probaltam megint Clearblue a + - ost az is negativ lett. Szoval sztem sem,de gondoltam azert rakerdezek :) . Csak bele bele szurkal a mehembe es hanyingerem van mar 1,5 hete. Azert meglatogatom az orvos nehogy masgond legyen :(
2016. szept. 5. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehát rá van írva, hogy 10 perc után nem ad hiteles eredményt. Én soha nem néztem meg újra, ami negatív, az negatív, el kell fogadni.
2016. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen csak en utanna neztem az idon tuli pozitiv tesztnek es szinte mindenki terhes volt akinek ez kijott . Gondoltam rakerdezek h mostanaba jart e valaki így. Ha nem tudsz valamit akkor inkabb maradj csendbe erre most nincs szuksegem .
2016. szept. 6. 08:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért háborogsz? Feltettél egy kérdést és nem tetszik, hogy nem az általad várt választ kapod?

Ha terhes leszel, nem kell majd 1,5 órát várni a 2. csíkra és még 3 év után is ott lesz a 2 vonal... Addig pedig tanulhatnál egy kis türelmet ahelyett, hogy bolondságokba kapaszkodsz.

2016. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En nem kapadzkodok sehova . En lettem lehurogva nem poenbol kerdeztem talan nezz utanna mert en beirtam mielott kerdeztem :)
2016. szept. 6. 10:09
 8/13 Hencsi005 válasza:
Szia èn is pont ebben vagyok csinàltam egy tesztet mert 2 hete 1 napos volt a menszesz ès elkezdődött az èmelygès is.Szòval megcsinàltam ès negativ volt van màr kettő gyermekem velük egyböl szinte 1 màsodperc alatt kijött a 2 csík.Momdjuk akkor kèsettàr.Kèsöbb èn is 2 csìkot làttam halvànyan.Mivel nem tudtam eldönteni ezèrt egy hèt elteltèvel csinàltam mèg egyett az is negativ de kèsöbb halvàny pozitìv.Szòval èn sem tudom.Vàrok hogy meg jön-e abbòl kiderül.Neked kèsett màr?
2016. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia. Elvileg Szerdan kellett volna megjonnie gondoltam varok mostmar ha 5 napig kesik akkor valami tuti nem koser :D nekem egy tesztem lett pozitiv , de akarki megnezte azt mobdta h eleg eros pozitiv nem halvany meg semmi , de csinaltam 4 negativ tesztet , szerdan is csinaltam egyet de az is negativ nem tudom mostmar tenyleg h mi van 25ös tesztek igaz amikor a pozitiv tesztet csinaltam minimum 5 orat tartogattam mert reggel mar pisiltem egyet es meg akartam csinalni mar a tesztet . A cicim meg mindig faj a kis hanyinger megvan neha egy szal cigit sem tudok elszivni , volt h szamoltam hanyszor megyek pisilni volt h 30 szor sikerult egy nap hat meloba eleg gaz volt , felfazva tuti nem vagyok . Nem gorcsolok csak enyhen faj az alhasam de az sem mindig erdekes . Mostmar ott tartok h probalok lekattani a temarol es valami masra gondolni lehet mar bekepzeltem a dolgokat .
2016. szept. 9. 07:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tervezett gyerek, ha még a cigit sem bírtad letenni.

Menj el vérvételre és választ kapsz a kérdésre!

2016. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!