Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Várhatok babát?

Kismamák! Várhatok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden:

Késik, a mellbimbóm bedurrant és reggelente érzékeny néha napközben is. Erős émelygések törnek rám, feszül a hasam néha nagyon es apró szúrkáló kellemetlen érzést is érzek néha. Sokkal többet eszek, többet pisilek de néha alig és még is azt érzem bepisilek. Éjszakánként felébredek pedig soha nem szoktam. És a hőm 37 fok. Alaoban 36,4-5 körül van.


Nos kedden (08.16-án) teszteltem egyet 11 és 12 óra között Clearblue-val (aznap már vagy 4szer pisiltem) es egy szép pozitív tesztet kaptam :)


[link]


Majd vártam 2 napot és 18-án csütörtök reggel első pisivel megint teszteltem, de az meg nahyon halvány lett.

(Mondták lehet sokat pisiltem rá ami igaz is...)


[link]


Hétfőn 22-én megyek orvoshoz de ti mit mondtok?

Lehetek terhes?

Jaaa és csináltam egy exepil tesztet is csütörtökön este 6 körül az negatív lett... :/

Most akkor mi van?

Én nem értem :(

Annyira örülnénk neki :(

Sajnos február 4-én volt egy spontán vetélésem már... :(

Nem akarjuk beleélni magunkat nehogy csalódjunk megint...


A hőm tegnap este 22 órakor és ma reggel 5:30kor is 37 fok volt


[link]


A második tesztet is Clearblu-val csináltam.

A Clearblue-nak a használati utasítása ír egy ilyeg: A B C kép feletti és alatti utasítást olvassátok el a + szimbólumról.


[link]


Kérlek segítsetek nekem :(

Köszönöm

23L



2016. aug. 19. 17:38
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Jaaa és nagyon fáradt vagyok.

Olyan mintha elszívták volna az energiáimat...

És mensi helyet fehér tejszerű folyásom van...

2016. aug. 19. 17:44
 2/35 anonim ***** válasza:
A tünetek jelenthetnek bármit, akár azt is, hogy meg fog jönni. A teszt viszont tudtommal fals pozitív nem tud lenni, és elég határozott az a második csík, nem kell nagyítóval keresni :) A negatív teszt lehet attól, hogy nem reggeli vizelet volt. Vetélés eseten sem azonnal ürül ki a hcg, így ez semmiképp nem jelenti azt, hogy baj van. Gratulálok, remelem minden rendben lesz ezúttal :) jo egészséget kívánok :)
2016. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Késik a vérzésed és pozitívat teszteltél. Igen, terhes vagy.


Minden más kérdésre csak az orvos fog választ adni.

Nekem az enyém adott egy nagyon jó tanácsot: ne tesztelgessek pozitív után, mert csak feleslegesen idegesítem magam.

2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Aztaaa :)

HIHHHHETETLEEEEEN :D

Hurrá

De jó is lenneeee édes drága jó Isteneeem :))))


Köszönöm :)

2016. aug. 19. 17:55
 5/35 A kérdező kommentje:

Amúgy azt tudni kell, hogy 13 eves korom óta mentruálok és soha semmi előjele NEM volt hogy megjön... olyan hogy mellfájdalom meg hasonló.

Januárban is akkor kezdtem gyanakodni mikor erzékenyek lettek a cicieim.

2016. aug. 19. 17:57
 6/35 anonim ***** válasza:
55%

Ha volt több negatìv teszted is vagy halvànyodott,akkor az ennyire az elején nem biztos,hogy jó. Akàr méhen kìvüli is lehet.

De ha csinàlsz egyet mondjuk holnap reggel,akkor abból kiderül. Pontosat meg a doki fog mondani.

Nekem ilyenkor mindegyik teszt folyamatosan erősebb lett,aztàn a 6. héttől nem volt különbség. Clearbluet nem hasznàltam,nem tudom mennyire kellene erősnek lennie. Ha ez csak halvànynak szàmìt és még ez is eltűnt( én a màsodikon semmilyen csìkot sem làtok) az nem túl bìztató,plàne ha egy màsik fajta is negatìv. Ha ez erős + nak szàmìt,akkor vmi nem stimmel a tesztekkel.


Pl nàlam az első éppen nagyon halvànyan reggeli pozi teszt utàn màr 2 nappal a délutàni is rendesen,kivehetően làtszik. Még két nap múlva pedig màr elég erős, aztàn szépen erősebb lesz,mint a kontroll csìk.


Az meg hogy nincsenek tüneteid az egy dolog. Nekem meg mindig voltak,aztàn egyszercsak elmúltak. Évekig semmi, aztàn most hol volt hol nem volt. Erre nem lehet alapozni.

2016. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hmmm :(

Hát én is ezen gondolkozom hogy erősödni kellet volna nem? :(

Fényképről nehezen látni, élőben látni (nem csak én látom hanem többen mondták élőben)

Nem tudom...

Majd akkor kiderül hétfőn :(

2016. aug. 19. 18:40
 8/35 Kate1987 ***** válasza:
Jelezd majd hogy mi a helyzet. En is kedden teszteltem, mert szombaton volt pici barnazasom es hanyingerem volt es vasarnap is. Most nem gondoltam hogy terhes lehetek, mert a jobb petefeszek vezetekem ki van veve es a mult honapba is a bal ovulalt, ugyh azt hittem a ciklusom kell jojjon es azert. Hetfon kellett volna jonnie es mivel nekem nem igazan szokott kesni kedden hulyesegbol teszteltem es pozitiv lett. Mivel volt mar vetelesem 2 es fel eve es azota nem jott ossze mostanaig, de ma voltam dokinal (tudom hogy korai meg, de meg akartam nyugodni) es latszik egy iciri piciri zsak. En aspentert kaptam es utrogestant 1-1et este. Szoritok neked is :*
2016. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Szia

De jó :)

Hát nagyon gratulálok :)

Kívánom hogy legyen minden rendben veletek!


Mindenképpen megírom.

Bár elkeseredtem... nem tudom... :(

Ha még az is vagyok, rossz érzésem van vagy nem tudom :(


Nektek jó egészséget :)

2016. aug. 19. 19:23
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a pozi, az pozi. Az x epil pedig nem túl jó minőségű teszt, lehet, h azért lett negatív.
2016. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!