Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek kétnapos...

Volt valakinek kétnapos gyenge mensi után pozitív tesztje? Megosztanátok velem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Nálam úgy kezdődött,hogy 29,30.-án ilyen világos barna nyálkás valami volt egy pici,és most 31,1.én nagyon gyenge mensi,ma pedig már semmi!A hőm 36.6-37.2 közt ugrál,de azt tudni kell hogy nekem alapból nagyon alacsony szokott lenni 35.5 vagy kicsit magasabb! A melleim is fájdogálnak és sokszor olyan mint ha égne,meg a bimbóim is elkezdenek viszketni de csak egy pillanatra, van hogy olyan érzés van benn mint ha szorítanák!Tesztet ma reggel csináltam ami negatív szerintem! (én extra halványan mint ha látnék valamit,de lehet csak oda képzelem)


Volt már hasonló helyzetben valaki?



2016. szept. 2. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem minden menszi ugyanolyan.Ha mégis gyanakszol 2-4nap után csinálj megint tesztet reggeli első pisibőp.
2016. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!