Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba, pocakleszállás?

Első baba, pocakleszállás?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok, azt mondják, hogy még mindig nem szállt le a pocakom ebből túlhordás lesz. De én már nagyon szenvedek... Rengeteget keményedik a hasam, esténként pedig rendszeresen vannak jóslóim... Mindenféleképpen leszáll a pocak? Nem lehet, hogy majd csak akkor fog ha megindul a szülés?

#terhesség #Pocakleszállás
2016. szept. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Se nekem nem szállt se, se ismerősömnek. Nem kötelező sztem. A túlhordás (42+) meg állati ritka, a terminustúllépéssel (40+) semmi gond nincs, ha a baba jól van. De mondom, attól, hogy nem szállt le a hasad, még ma este is megszülhetsz! 😉
2016. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
40 hét 2 naposan szültem, de semmi látványos hasleszállás nem történt.
2016. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 39+5 vagyok, nekem sem szállt le a hasam eddig. A doktornőm nekem azt mondta, hogy egyáltalán nem is biztos, hogy le fog szállni, a kisbaba anélkül is be tud helyezkedni a szülőcsatornába. Azt is hozzátette, hogy sajnos - azon kívül, hogy megindul a szülés - nincs olyan módszer, amivel meg lehet mondani, pontosan mikor születik meg a baba.
2016. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket ne vedd komolyan. Nekem nagyon sokáig lenn volt a hasam és azt mondták ahhh 38. hét maximum. Erre 41. hétre se akart jönni....
2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel 34hetesen leszállt.Védőnő ijjesztgetett h koraszülött lesz.40+2re született.

Másodikkal le sem szállt,41hétre jött.

2016. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!