Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-40 hetes kismamák hogy...

37-40 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mindennel kész vagytok,babaszoba hogy áll, herceg vagy hercegnő érkezik,m eséljetek egy kicsit ha van kedvetek.
2016. szept. 5. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én az első kisbabámat várom, kisfiú lesz és szeptember 7-re vagyok kiírva. 37 éves vagyok, eddig minden rendben van szerencsére, bár annak nem örülök, hogy már 19 kg-ot híztam... Külföldön élek, itt márciustól októberig 35-38 fok van, esténként 25 körül, szóval napközben igyekszem légkondis helyiségekben tartózkodni 😊

Már hetek óta rosszul alszom, mert már az egyik oldalamról a másikra történő átfordulás is külön mutatvány, plusz 3-4-szer biztosan ki kell mennem éjjel a mosdóba. A baba sokat mozog, általában napközben, éjjel mintha aludna velem együtt, remélem, ezt a jó szokását a születése után is megőrzi.

Már sehogy sem jó, mert nagy a hasam, ha ülök-állok, a kisbaba nyomja az alhasi szerveimet, sokszor fájdalmas is, ha fekszem, talán kicsit jobb, de úgy sem az igazi.

Egyszóval, van egy pár kellemetlenségem, de szerencsére csak apróságok, így nem panaszkodhatom.

Egy kicsit elkezdtem tartani a szüléstől, de gondolom, ez normális. Egyszer valaki azt mondta nekem: az első terhességem alatt féltem a szüléstől, mert nem tudtam, mire számítsak. Aztán a második terhességem alatt meg azért, mert már tudtam 😊 Viccet félretéve, azzal nyugtatom magam, hogy annyi mindenki túlesett már rajta, nekem is biztosan menni fog. Sok sikert neked is! 39+5 hkm

2016. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!