Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamak hogy vagytok...

19 hetes kismamak hogy vagytok? Tudjatok mar a nemet a babanak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :)


Egy hét múlva megyek vizsgálatra, és elméletileg akkor megerősíti a korábbi tippet a nemre nézve. Eddig kislányt mondott :)


A pocakom most kezd kerekedni, egyelőre még jól érzem magam, jól tudok mozogni :)


És te hogy vagy? Van-e már tipp nálatok a nemre nézve?

2016. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj hogy én is írok? Most léptem a 21. hétbe. Múlt héten voltunk vizsgálaton és továbbra is azt mondják hogy kislányom lesz, elég egyértelműnek tűnik.

Egyébként nagyjából jól vagyok csak néha fájni szokott a derekam már, mostanában kezdődött. A hasamon már ruhában is egyértelműen látszik hogy terhes has és nem pedig hájas. :)

Azért reménykedem hogy nem lesz túl nagy pocakom.

Éjszaka nehezebb már forgolódnom is. Meg ma pl. úgy ébredtem hogy be volt dugulva az orrom és picit vérzett is, de nem vészesen.

2016. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, en a 18. hetben vagyok. Nalunk masodik baba lesz. Eddig nem akartam tippeket hallani a baba nemet illetoen, szoval mi csutortokon megyunk 4D ultrahangra, mi ugy voltunk vele, hogy az a biztos :)

A hasam most kezdett el noni, de nagyon nagyon minimalis meg, igazabol poloban nem lehet eszre venni.

En baromi faradt vagyok folyamatosan, a nagyteso meg nincs 2 eves, vele vagyok itthon :) a rosszulletek mostanra kezdtek el csokkenni, vegre tudok enni. Fogytam 7 kilot, de ezen a heten vegre megallt a fogyas is.

2016. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi múlt héten voltunk uh-n. Kisfiút mondott az orvos :-) Az én hasam már 3 hete egyértelmű, modt volt egy nagyobb méretbeli ugrás!
2016. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes vagyok de még sajnos nem tudni.
2016. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De jo orulok neki hogy irtatok nagyon szepen koszonom.

Szerintunk kisfiu lessz en eleg jol vagyok ahoz kepest ahogy meg az elejen voltam. Jovoheten megyek orvoshoz es meg irom hogy csajszi vagy kisfiu. Es azoknak a kismamiknak akik nincsenek olyan jol jobbulast kivanok boldog babavarast 😊

2016. aug. 29. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!