Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsípődik. Kinek volt/van...

Becsípődik. Kinek volt/van ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 33 hetes kismama vagyok. Bal oldalt a fenekemnél érzem, hogy fájdogal. De az utobbi napokban már annyira, hogy menni alig birok. Hasonló érzés mintha be akarna csípődni. Szedem a magnéziumot, calciumot is iszok pedig. Valakinek hasonló? picit kellemetlen, hogy alig birok lepcsőzni,menni,kiszállni az ágyból. Kicsit visszább vettem a lendületből es pihenek is de semmi változás.
2016. szept. 5. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, csak a jobb oldalon. Én 32 hetes vagyok, de már nagyon korán kezdődött. Sokszor rosszabb lesz, ha lefekszem, alig bírok felállni. Nagyon remélem, hogy szülés után elmúlik. Ilyenkor a hormonok hatására lazulnak az ízületek, és szerintem ahogy mozdulunk, tényleg kicsit becsípődik valami ideg...
2016. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ismét :( a 33.hétben vagyok most,de nekem az elején volt nagyon durva még és használok egy gélt.Flector gél.nekem nagyon bevált.
2016. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó, biztos mérlegelted a kockàzatokat, de ne tanàcsold illetve javasold màr màsnak,hogy alkalmazzon a gyermekére esetleg kàros gyógyszert!!! Főleg, hogy le sem ìrod,hogy a 6. hónaptól kifejezetten ellenjavalt a hasznàlata, és előtte sem ajànlott!!!


(Nekem a doki azt is megtiltotta,hogy a pàromat bekenjem vele, mondvàn a tenyeremen keresztül is felszìvódik, főleg ha heti 2-3x is bekenem vele)

2016. szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Uramatyám.szerinted az jobb,ha majd injekcióznia kell magát mert kinsem tud kelni az ágyból ?az nem szívódik fel.Ennyi erővel minden anyag amihez hozzáérsz az káros,mert beszívódik...
2016. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van igy sot nagyon fajnak a csontjaim,izuleteim,de sajnos Meg kalciunot semi enged a dokim hogy szedjek,pedig mar az inyem is verzik mikor mosom a fogam.
2016. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a derekad nem bírja a hasadat, jelenleg nincs annyi mély hasizmod, ami ellentartsa, plusz a hormonok miatt lazábbak az ízületek, ezért terhesen gyakori, hogy elmozdul egy csigolya és igen, becsípődik az ideg és a fájdalom lesugárzik egy pontba (durvább esetben az egész lábba).

Lehet, hogy ha egy napot tényleg csak feküdnél, magától javulna.

Ha bírod és bátor vagy, megpróbálhatod visszatekerni tornával, ami elmozdult: A nem fájó oldaladra fekszel totál vízszintesre. Az alsó lábad kinyújtod, a felsőt felhúzod és beleakasztod térdben az alsóba. Utána nagyon óvatosan, lassan, magadon piciket tekerve megpróbálsz a vállaiddal hanyatt fekvésbe kerülni (nem kell teljesen, inkább csak hintázgatni a cél felé). Ha bármi rosszat érzel, ne csináld.

Ezen felül ajánlom a manuálterápiát, óvatosan helyrenyomogatják, ami elmozdult vagy begörcsölt, illetve tape-t (ragasztószalagot, mint a sportolóknak) rakhatnak olyan helyekre, amit izomnak kéne tartania.

2016. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Reménykedem, hogy jobb lesz és mulni fog. Probálok pihengetni
2016. szept. 6. 09:13
 8/14 anonim ***** válasza:
(5-ösnek: A fogínyvérzést inkább C-vitamin vagy vashiány okozhatja. Moss gyakrabban fogat, főleg ott sepergesd ki rendesen, ahol vérzik, használj pl. Paradontaxot és mindig fogselymet is. És lehetőleg menj el fogkőszedésre.)
2016. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Uramatyàm miért kellene injekcióznia magàt??? Vagy bocs...milyen jó neked,hogy ìgy neten keresztül is belelàtsz a màsikba.

A normàlis emberek inkàbb elviselnek egy kis fàjdalmat, minthogy tönkretegyék a gyerekük életét. Te nem ìgy vagy vele, ez a Te dolgod, lefosom.

De màsnak ne adj rossz tanàcsot, vagy mond el hogy retardàlt is lehet tőle a gyerek vagy elhalhat méhen belül a legrosszabb esetben. Aztàn majd eldönti,hogy hasznàlja-e vagy kibìrja.


5#ös curoseptet vegyél, nekem ezt adta a fogdoki, teljesen helyretette az ìnyem. Meg a paradontax is jó, de az àllandó hasznàlatra. Nem segìt sokat ha màr baj van csak nem hagyja romlani.

2016. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as es utolso koszonom nektek,max .a gyakpribb fogmosas maraf,mert sajnos ezekhez nem tudom hozzajutni,kulfoldon elek.es ITT egyelore semmit nem adnak ezekre a panaszaimra..csak ajanljak hogy tobb tejet es tejtermekeket fogyasszak.
2016. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!