Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt ilyen érzése...

Másnak is volt ilyen érzése babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elég nagy baba lesz elvileg.Első gyermekünk is nagy volt.

Most 33 hetes vagyok de olyan erővel mozog feszít bent hogy félek megrepeszti a burkot.

Tudom hogy hülyeség és hogy ettől még nem érett és nem is akarom hogyelőbb szülessen de olyan kis vasgyúrónak érzem hogy fèlek kibírja-e a méhem..Fiú .

Màs is volt így?


2016. júl. 25. 06:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy szinte alig alszik.Ha alszik is nagyon nyugtalan.Szinte mindig mozgasban van.
2016. júl. 25. 06:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik, hanem a te szervezeteden. Van, akinél akár huszonhetesen megadja magát a szervezete és beindul a szülés.

A kellemetlen, fájdalmas magzatmozgások meg a terhesség velejárói, de orvosilag nem igényelnek beavatkozást.

2016. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó hetekben én is ezt éreztem. Volt olyan is, hogy a lábával (szerintem) akkorát lökött a hasamon, hogy azt hittem, hogy kirúgja a hasfalam. Szülés előtti esték voltak a legdurvábbak. Izgő-mozgó pocaklakó volt, de születése után szerencsére nyugis letz.
2016. júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!