Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ebből nem lehet gond?

Piroska és a farkas kérdése:

Ugye ebből nem lehet gond?

Figyelt kérdés
30. hétben járok, és holnap kéne ellenanyag szűrésre mennem, de nem fogok tudni elmenni. 2,5 éves Kislányommal 3x voltam kórházban az elmúlt héten, nincs még olyan állapotban, h magammal "hurcoljam" - főleg, h nem is abban a városban lakunk ahova mennem kell - , férjem dolgozik, a nagymama mára betegedett le... Az első ellenanyagom és a második lett pozitív, a legutobbi 3 vérvételen már nem tudták kimutatni, hogy lenne a szervezetemben. Egy hét csúszással fogok tudni menni.
2016. szept. 6. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ide orvosok járnak ? Senki nem ismeri a kórelőzményedet és nem tud távgyógyítani. Miért nem az orvost hívod fel ? Hihetetlen emberek vannak.
2016. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az előzővel. Hívd fel az orvosod. Gondolom, nem úgy nem mész el, hogy senki sem tud róla. Szóval lemondtad az időpontot, kértél másikat. Nyilván beszéltél valakivel. Csak mondtak valamit, hogy ez most gond vagy nem gond.
2016. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs időpontom. Annyi, h csak szerdai napon lehet menni ebbe a vérellátóba. Ezért csúszom 1 hetet, máskülönben eljutnék már a héten. Az elején amikor pozitív lett, akkor beszéltem hematológussal, azt mondta, h az értékek alapjàn elenyésző mennyiség, és ugye 3 hónapja már ki sem mutatható. Ettől függetlenül igazatok van, h beszélnem kéne valakivel.
2016. szept. 6. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, baj nem lesz, minden esetre szólj be, h most nem tudsz menni, tudnak-e fogadni akkor, amikor neked is jó. Én első ellenanyagszűrésemre jó egy hónappal később mentem, mint ahogy az elő van írva, nem volt belőle semmi probléma. bár nekem negatív lett, a héten megyek a másodikra. Azt nem tudom, mennyire fontos az, hogy pont azon a héten vegyék le, amikorra szokták, minden esetre engem senki nem szidott meg érte, csak csodálkozva kérdezte aki a vért vette, h hh most jöttem, én egyszerűen megmondtam, hogy egy kicsit megcsúsztam vele...
2016. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A védőnőt sikerült elérnem, szerinte - az előzmények ismeretében - semmi gond nem lesz 1 hét miatt. Feltételezem egyébként, h akiknél nem csak heti egy napon lehet menni, azoknàl sem jön mindig össze napra pontosan az egy hónap / havonta kell mennem/. Az összes vàlaszt köszi!
2016. szept. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!