Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-21 hetes kismamák milyen...

19-21 hetes kismamák milyen "kellmetlen" tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel...
2016. szept. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, mostmár sok kellemetlen tünetem nincs, hál' Istennek elmult a gyomorégés és a hányás. Mostmár inkább fáradt vagyok, nehezebben megy a mozgás, s esküszöm még a házimunkát is csak magamat nógatva sikerül elvégezni nagyjából. Még annyit, hogy elkezdett fájni a derekam, sokszor kegyetlenül. Ami engem frusztrál picit, az az, hogy nehezen észrevehető a hasam, pedig sovány alkat vagyok.

20 hkm

2016. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Én 19+3 napos vagyok 3. baba.Az első 2 gyerkőc császárral született és ez a baba igen szeret ott fészkelni ahol a heg van és olyan érzés mintha nyomná.Persze a pisi inger így szinte állandó.Szerencsére egyenlőre nem momdhatnm, hogy sokat keményedik,naponta talán 1-2 alkalommal.Ma volt egy pár perces görcsöm,de szerencsére elmúlt.
2016. szept. 6. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan én már 29hetes vagyok de megosztom veletek hogy én miket tapasztaltam: nyál túltermelődés-olyan vagyok mint egy boxer.cicim iszonyat eres lett,fáj a bal lapockám alatt nem tudom mi,nem tudok sehogy aludni,nah és a legrosszabb:aranyér.de bízom benne hogy a szülés után rendeződnek a dolgok.kitarzást!jah a 14.hétig hánytam.
2016. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap toltom a 19. hetet, masodik baba. Az elmult egy hetben kezdett el noni valamicsket a hasam, de meg most is siman letagadhatnam, alig alig latszik valami. Pedig en sem mondanam kovernek magam, 170 cm vagyok es 60 kilo. Nekem neha meg mindig van hanyingerem, de szerencsere mar nem folyamatosan, az kb ket hete szunt meg. Pont ket hete erzem a babat (elol van a lepeny), ezalatt iszonyu sokat erosodott, mostanra mar kivulrol is latszik, es rengeteget mozog, neha mar elaludni sem tudok tole. De tudom, hogy ez csak rosszabb lesz :D most a legujabb kellemetlenseg, hogy felkelek hajnal 4kor es 6ig nem tudok visszaaludni. Fogalmam sincs, hogy miert. Rengetegszer faj a derekam, mar az elejetol kezdve. Kemenyedessel is ugyanez a helyzet, mar az elso teimeszterben is volt, de igazabol fajdalommentesek. Maximum kellemetlen. Rengeteget jarok pisilni, sokszor nem jon csak par csepp, az inger ugyanugy megmarad. Elegge lent van a baba, bugyivonalban erzem mindig a mozgasat.
2016. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is 20 hetes vagyok es hasam meg szinte alig latszk, en persze latom hogy nem annyira lapos, de masok nem veszik meg eszre.168 cm 53 kg-rol indultam, most 54,5 kg vagyok, pedig viszonyleg sokat eszem. Par hete erzem, hogy mocorog, mult het ota kicsit intenzivebben, de igy is csak akkor ha ulok vagy fekszem. Eddig ketszer kemenyedett a hasam, de szedek azota magneziumot. Egyebkent semmi mas tunetem nincs, minden olyan mintha nem is lennek terhes.
2016. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, a pocak most kezd látszani, de még mindig simán letagadhatnám. Ami nálam kellemetlen az a folytonos orrdugulás, éjjel - nappal.
2016. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!