Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamik hogy vagytok...

15 hetes kismamik hogy vagytok? Mikorra vagytok kiirva? Erzitek mar a kisbabatok? Felfogtatok mar, hogy kisbabtok fog szuletni? En meg most is alig hiszem el.

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
És ezt miért nem a chat.hu-n éled ki?
2016. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudjal mit kerdezni!
2016. szept. 6. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én február 26.-ra vagyok kiírva.Én nekem ez a harmadik terhességem.Az elsőből egy szép kislányom született,a második terhességem sajnos a 10 héten elhalt,de rá egy évre most újra terhes lettem.Hogy érzem magam?A második sikertelen terhességem miatt elég stresszesen.Míg az elsőnél repdestem és a boldogság majd szétvetett,most tiszta parás vagyok,és stresszes.Mivel én 40 éves vagyok a doki amniocentézisre javasolt,de én nagyon félek ,hogy elvetélek tőle,és ezért inkább nem csináltatom meg a vizsgálatot.Legszívesebben vennék magamnak egy saját ultrahangkészüléket és állandóan lesném rajta a kicsikémet,hogy jól van-e.Még nem érzem őt,csak nagyon ritkán apró dobbanásokat alul ami valószínű ő tőle származik.A hányinger és a hányás a 12 hétre elmúlt,amin szintén beparáztam,mert az előző terhességemnél is amikor elmúlt a hányinger,utána halt el a magzat.Az orvos nyugtatott,hogy ez normális,hogy 12 hetesen elmúlik,ne ijedjek meg.A felfogással nincs baj,én inkább reménykedem és bízom benne,hogy sikerül kihordanom a kisbabát és időre meg fog születni,egészségesen.
2016. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló a helyzetem, mint az előttem szólónak. Február 27. a kiírt időpont, de biztos nem maradnak bent addig, mert ikrek.

Nekem is a harmadik terhességem, az első babám kislány lett, a kiírt napon született makk egészségesen 3,5 éve. A második babámat a terhesség 33 hetében vesztettem el tavaly októberben (ő is kislány volt).

Fizikálisan jól vagyok, de minden napon egy rettegés. Pedig nagyon vigyáznak rám az előzmények és az ikerterhesség miatt. Én megcsináltatom az amniocentézist, kb két hét múlva végzik el a vizsgálatot (Az előző két terhességemnél méhlepény biopszia volt, nem lett tőle semmi bajunk, viszont megnyugodtam, hogy nincs kromoszóma rendellenesség. A gondozó orvosom fogja elvégezni, benne teljesen megbízom, nagyon rutinos és tapasztalt szakember.)

A gyerekek eddig még nem mutatták még meg a nemüket, így valószínűleg csak az amnió eredményéből fogom azt megtudni. De mindegy is, csak éljenek és legyenek egészségesek.

2016. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a 13. héttől érzem őket, de még nem durván mozognak, viszont "B" baba közel van a méhfahoz, így már kívülről is látszik néha, ahogy bökdös. :-)

(Utolsó voltam)

2016. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem az első, és március 2-re várjuk, elvileg kislány.

Néha érzek ilyen fura rezgést egészen lent, de azt mondják,hogy az még nem lehet ő,mivel bele van bújva a lepénybe. Nekem minden nap más,nagyon várjuk, és régóta akartam, de néha megijedek, hogy menni fog-e. Nekem a kombinált genetikai negatív(alacsony kockázatú) Nem szívesen végeztetném el, a hasszúrosat..30 éves vagyok egyébként. Nekem is lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni. Ha sztk-s orvoshoz járok, illik adnom az orvosomnak, ha szeretném hogy végig ő kísérje a terhességet? Eddig csak egyszer adtam,2 ultrahang volt,meg egy vizeletes, de legutóbb nagyon bunkó volt,gyanítom emiatt..bocsi,hogy ilyeneket kérdezek, csak nagyon új még az egész!

2016. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!