Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen korai elkezdeni...

17 hetesen korai elkezdeni vásárolni?

Figyelt kérdés
Sok minden megvan mert a nagy 3éves,és megmaradt, de láttam nagyon jó áron babakocsit.Csak túl korainak tartom,hogy megvegyem.Néha vagyok így ruhácskákkal is.Kiárusít 1 bolt 100-200ft most darabjuk, de nem merek venni:(
2010. ápr. 22. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Valóban még korainak tűnik,de ha van olyan dolog ami nagyon megéri,szerintem ne habozz!! :)Ki tudja hónapok múlva lesz-e ilyen lehetőséged.Szóval hajrá!!! :)
2010. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi is viszonylag korán elkezdtünk babaruhát venni, mert nagy turkálósok vagyunk, és ha az ember megvehet 800 Ft-ért egy kilónyi ruhát (ami babaruhában nem kevés), akkor nem igazán gondolkozik...ha nem vagy babonás, akkor szerintem egyáltalán nem baj!
2010. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha tényleg jó áron találsz dolgokat vedd meg!

Én is azt hittem, hogy korai és most jöttem rá, hogy milyen jól tettem, hogy nem most kell rohangálni és közben az árakat figyelni és hasonlítani!!!!!!!!

egy 35 hetes kismama

2010. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél persze! Nekem mindenem megvolt akkor, amikor még csak terveztük a picit. A nővérem fiaitól megkaptunk mindent, Kiságytól, ruhákig. Ha szeretnél, akkor vásárolj!
2010. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi ma vagyunk 18 hetesek,és én is ebbe a dilemmába estem bele, vegyek vagy ne vegyek valamit.De még nem mertem venni semmit.Az egyik ismerősom felajánlotta a másfél éves kislány eddig kinőtt ruháit meg a babakocsiját is,mire összeszedi kb 2-3 hét.De még ezzel is úgy vagyok, hogy jobb ha később tudja összeszedni a ruhákat.Pedig megmondom őszintén már alig várom ,hogy megnézegessem és kimossam a ruhácskákat.Ja és még nem tudjuk, hogy nunuskánk vagy kukacunk lesz:).De szerintem amit leírtak a többiek, hogy ha olcsón találsz valamit vedd meg és nem kell már a terhesség végén rohangálni teljesen igazuk van.Csak én még kicsit félek nehogy valami gond legyen.Semmi más nem tart vissza csak ez.Jó vásárolgatást és nagyon szép babavárást kívánok neked is!

2010. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is 17 hetes vagyok.

Babonából semmit nem akartam venni,de egy barátnőm ajánlatára mégis megvettem egy babakocsit.Amiről álmodoztam,3 kerekű,hordozós,sportrészes,mózeses,piros-fekete.Bababoltban 120.000 be kerül,de barátnőm által 50.000 ért megkaptam.Muszály volt megvennem:)))

Az apróságok is gyűlnek rokonok,barátok által.Azokat is elfogadtam.

2010. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Én most 30 hetes vagyok és kb. 2 hete kezdtem el a vásárlást!Már most majdnem minden megvan,de a babkocsi még hiányzik!:)Szerintem még nagyon korai 17 hetesen vásárolgatni!Akció mindig van!Én is vásároltam volna,de még a nemét se tudtuk ilyenkor,de ha te úgy érzed,hogy vásárolni akarsz,akkor hajrá!:):)30 hetes kismama
2010. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 16. hetes vagyok. nállunk is maradt sokminden a tesorol, de már vettem pl szopipárnát, mert jo áron volt. nem viszem még tulzásba a vásárlást - nem is kell sokminden - de ami tényleg jo áron van azt nem szabad kihagyni - és nem vagyok babonás :)

vegyél nyugodtan, én is azt teszem :)

boldog babavárást :)

2010. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire jó áron van, akkor persze hogy vegyed meg! Én nem vagyok babonás, ha történnie kell valaminek, úgyis megtörténik, ha veszek valamit ha nem.

Mi 18 hetesen tudtuk meg 100%-ra a nemét (bár már 12 hetesen is tutira mondták), akkor vettük meg az első rózsaszín ruhácskát.

Amúgy milyen bolt ahol ennyire olcsó?

Szép terhességet!

6,5 hónapos kislány anyukája

2010. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Basszus, miért lenne korai? Eláll a szekrényben, nem kér enni, nemigaz?

Nem azért történik valami mert korán vagy épp későn vásárolunk. Az utolsó pillanatban is beüthet bármi, amire persze gondolni se szabad és miért történne... ezzel azt akarom mondani, hogy nyugodtan. :)

2010. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!