Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az annyi? A védőnőm...

Mennyi az annyi? A védőnőm folyton továbbképzésekre jár és az orvosom már 2hete szabin van. Lassan az összes vizsgálatot magamnak intézem.

Figyelt kérdés

Más lehetőségem nincs. Se védőnőre (35km-t kellene megtennem ha egy másik védőnőért). Más orvost nrm akarok.egyrészt mert már a végén járok a másik meg hogy más dokira egy cserepes virágot se bìznék rá. Szóval 4 védőnői és 2 orvosi pecsétem van.

Mennyi kell összesen??????

37hetes



2016. szept. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem kér pecséteket, az én kiskönyvembe szinte csak a védőnő írt, mindenhol ambuláns lapot kaptam (terhesgondozóban, magánban és a klinikán is). A végén kiadnak egy igazolást, hogy megjelentél x alkalommal, jogosult vagy az egyszeri anyaságira, az kellet csatolni a kérelemhez.
2016. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem senki nem kért pecsétet, a kiskönyvembe szülés után senki sem nézett bele. A védőnő töltött ki egy nyomtatványt, hogy részt vettem x terhesgondozáson. Összesítve írta be az orvosival együtt. Ezt kellett elküldenem az igényléssel együtt.
2016. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺
2016. szept. 7. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Pont tegnap ellenőrizte a védőnőm, hogy megvan e a négy nekem, mert annyi kell az anyaságihoz.
2016. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Melyiket számolta? Orvosi vagy védőnői?

Vagy mindegy csak 4 legyen?

2016. szept. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!