Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nagyon nagy a...

Szerintetek is nagyon nagy a hasam? 27 hetes kismama vagyok. Kép és többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mindenki azt mondja, hogy nagyon nagy a hasam, és biztosan hatalmas babám lesz. 27 hetes vagyok, tehát már a 7.hónapban vagyunk, de tőbben mondták már, hogy azt hitték, lassan szülök :o

Nem vagyok valami nagy, 163cm, lehet h azért tűnik nagyobbnak? Meg nem nagyon nől oldalra, inkább mintha "előre dudorodna". Mások pociját elnézve láttam, hogy van akinek oldalra is nől, van akinek inkább előre...

Párom is kis termetű, 168cm, én 163cm. Mindketten 3200grammal születtünk.

Mindettől függetlenül lehet NAGY babánk? Félek h tényleg óriási lesz, 4-5 kg. Persze az a lényeg, hogy egészséges legyen, de félek, hogy hogy fogok megszülni egy 4-5kg-os babát :( Egyébként első babym, és rettegek :/

Volt még valaki, akinek nagyon nagy hasa volt, és mégis kicsi vagy átlagos méretű lett a babája? Nőgyógyász szerint teljesen átlagos a mérete még, de ugye az utolsó hónapban éri el a végleges súlyát, előre nem lehet tudni mekkora lesz...


[link]



2016. szept. 7. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hasmérettől függ a gyerek mérete.

Gyenge hasizom miatt is nőhet nagyra a hasad,meg ugye alacsony is vagy.

2016. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*többen
2016. szept. 7. 19:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon nagy a pocakod. :)


Mekkora a jelenlegi súlya a babának?

2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkora volt a hasam ennyi idősen. Ehhez képest 2900 grammos 48 centis babát szültem :) Tenyleg semmit nem jelent, ne aggódj. En is alacsony vagyok, 162 cm.
2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép nagy hasad van, hidd el kijön majd valahogy az a gyerek.
2016. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsővel is nagy volt,most is az. A gyerekorvos már 3hónapja szülesztene engem,pedig most is csak 35hetes vagyok még.
2016. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lányom átlagos volt,a másodikra is azt mondja a doki,hogy átlagos lesz.
2016. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

155 centi vagyok, és akkora hasam volt, hogy többen hitték, hogy ikreket várok.

A fiam 3400 grammal született, természetes úton. Még csak nem is vajúdtam sokáig. (De utána azért varrni kellett.)

2016. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagy, de ez, mint ahogy írták a magasságod miatt is tűnik annak, ès a szètnyílt/gyenge hasizmok miatt is lehet.

Èn 154 cm vagyok, 3750-nel született a fiam, császárral, tèraránytalanság miatt. Hozzám kèpest nekem is nagy hasam volt, 7 hónaposan engem is mindenórásnak nèztek, igaz, èn keskeny vagyok, ès csak előre nőtt, a derekam is sokáig szèpen látszott.De a tièdnèl kisebb volt a hasam, nem csúcsosodott ennyire. Az utolsó hónapokban nem nőtt túl látványosan.

Az èn babám is vègig átlagos mèretű volt. Szerintem picit nagyobb a 3750 az átlagnál, de nem számít hatalmasnak (csak nem fèrt ki ;)).

2016. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Háát, azt gondoltam, hogy ki fog jönni valahogy, csak ugye nem mindegy, hogy hogyan... :D

Jelenleg 1100 grammnak mérte a doki (pénteken)

Remélem, hogy átlagos méretű lesz tényleg, mert nem iztos, hogy meg tudok szülni természetes úton egy 4-4.5 kg-os babát :/

A hasizmaim pedig szerintem elég gyengék, már pár éve nem sportolok semmit, az egyetem minden időmet lefoglalta, nem volt időm sportolni sajnos :( Szóval lehetséges akkor, hogy a gyenge hasizmaim miatt ekkora... :/


Köszi mindenkinek, aki irt :)

2016. szept. 7. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!