Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok. Az...

12 hetes kismama vagyok. Az elmúlt pár hátben elkezdett látszódni a pocakom, a normális nadrágjaim nyomták a hasam, viszont ma a tükörben megint laposnak láttam. Lehet, hogy csak a puffadás miatt látszódott? Vagy ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Ma megmértem, és cm-re a derekam és a haskörfogat ugyanakkora, mint terhesség előtt. Kedden megyek genetikai ultrahangra, de egyébként nem görcsölök, nem vérzek, rendesen van hányingerem és hányok is, az álmatlanság is stimmel,a melleim lufik, tehát minden terhességi tünetem meg van, és nem is aggódnék, ha egészen tegnapig nem látszódott volna a hasam, ma meg semmi :S Egyébként az állandó hányinger és hányás miatt már -4kg-nál tartok a várandósság kezdete óta.

2016. szept. 4. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak puffadás volt eddig.
2016. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol emlékszem rá akkor a 15-16ik het környéke emelkedik ki a meh a medencéből. Addig csak puffadás van igazabol de ez attol is fugg h hanyadik baba. Nekem is igazabol maga a baba16ik het korul látszódott, mármint a terhes pocak. Addig is nottde csak a pufi miatt. Na azota rohamosan nő. 15 hetesen 93 lett, 19hetesen 97, 24 hetesen 105 cm a haskorfogat, ahogy a védőnő méri.

Üdv

25hkm

2016. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első terhesség. De akkor megnyugodtam, hogy csak a puffadás miatt lapult le valószínűleg :)
2016. szept. 4. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

13 hetes terhes vagyok.

Nálam is ez van: hol látok dudort, hol nem. A nadrágok kényelmetlenek néha, de még jól rám. Pedig már 3. baba.

Pénteken voltam ultrahangon, minden rendben van.

Szerintem is a puffadás miatt van.

2016. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak puffadás. 16. Hét után emelkedik ki a medencéből a méh. Ezután kezd el nőni a pocak. Nyugi nincs semmi gond. 22 hkm
2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!