Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhesen barnázás...

Hat hetes terhesen barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hétfői uh szerint hat hetes terhes vagyok.Utoljára jul.14-én jött meg.Augusztusban 10-én kellett volna.Azóta folyamatosan csak barna valami van.Orvos szerint fekvés és magnézium elegendő.Ez engem nem nyugtat meg.Vélemény?Valaki segítsen.
2016. szept. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne a progeszteron szintet ellenőrizni. A barnázás sosem jó, de egy nagyon kicsi még beleférhet (nekem is volt, és nem lett baj).

Neked ha jól értem, hetek óta van. Az már semmiképpen nem normális. Erre már hormon pótlást szoktak adni.

2016. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az orvos meg sem vizsgált.Nem kérdezett semmit.Én kérhetem a gyógyszert?Ugye holnap még nem késő?
2016. szept. 8. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz, esetleg magánrendelésre. Sajnos sok orvosnak az a véleménye, hogy hadd hulljon a férgese, és semmit nem tesznek.

Ha hormon probléma van, azon a fekvés és a mg nem segít ...

#1 vagyok

2016. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is így gondoltam.Holnap megyek.Még annyi,hogy jelenleg nincs tb-m,de lefogom intézni a jövő héten.Addig is ugye írnak fel valamit?
2016. szept. 8. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magândokihoz mész, ott senkit nem érdekel a tb.

Egyébként nem biztos, hogy ellátnak.

2016. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!