Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezektol a fajasokt...

Szerintetek ezektol a fajasoktol mar a heten beindulhat, vagy lehetnek ezek mar nagyon kozeli jelek?

Figyelt kérdés

40. hetet betoltottem. Vasarnap delutan feloras, hetfon delelott 2 oras, tegnap tobb mint fel napig ereztem erosebb fajasokat egesz hasam tajekan.

Ma reggel pedig derekfajas, a csipom, fenekem es ket combom is fajt ha alltam, de ez elmult delutanra.



2016. szept. 8. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

nem fájástól indul be a szülés hanem egy hormontól ami elkezd termelődni. ezektől csak a tested készül. de nyilván bármikor beindulhat :) nekem elsővel már 32. héttől szinte minden este volt jóslóm, 40. héten szültem.

másodikkal egy darab jóslófájásom nem volt, nst-n is egyenes görbéim voltak, szintén 40. héten szültem...

2016. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!