Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség alatt nyomsz,...

Ha a terhesség alatt nyomsz, vagy erölködsz, ugy, mintha szülnél, akkor attol beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha wc - re gondolsz attól nem de annàl jobban miért is erőlködnél?
2016. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem... szülésnél se azért nyomsz mert meguntál terhesnek lenni, hanem mert kitágult a méhszáj és a gyerek feje benn van a szülőcsatornában.
2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán kellene,de egy frankó aranyered könnyen

lehet tőle

2016. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugy garantaltan nem tudsz erolkodni;))
2016. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4es válaszolóval értek egyet, szerintem fájások nélkül nem lehet úgy nyomni mint amikor szülsz. És nem àrt hozzá egy nyitott mehszáj és egy szülő csatornában levő baba sem. Hidd el az a nyomás nem hasonlítható máshoz.
2016. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én rengeteget erőlködtem a nagy wc miatt, és első terhességem alkalmával én is aggódtam ezen, de egy egészséges problémamentes terhesség SEMMILYEN normális élettani dologtól vagy egyéb tevékenységtől nem indul be. (Szex, lépcsőzés, mozgás, takarítás stb.)


Ha veszélyeztetett vagy, akkor más lehet a helyzet, de ott sem mindegy, hogy mi miatt.

2016. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem indulhat be, ne aggódj.
2016. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!