Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet kávét inni?

Terhesen lehet kávét inni?

Figyelt kérdés
Most voltam 12 hetes vizsgálaton, de elfelejtettem megkérdezni. Eddig hanyagoltam a baba miatt (amióta tervezzük, elhagytam, a terhesség pedig 2 hete derült ki), de most már nagyon kívánom, szeretem az ízét is. Lehet inni, ha igen, akkor inkább koffeinmenteset érdemes? Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. szept. 8. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Koffeinmenteset biztosan lehet. Szerintem napi egy, nem ehgyomorra rendes is belefer, ha egyebkent a pulzusod, vernyomasod rendben. De majd kijavitanak, ha tevedek.:)
2016. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten ajanlotta az orvosom.

De alapjaraton 60/80as a vernyomim.

Tejes kavet ittam napi kettot.Nekem ez kell a letezeshez.

2016. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondta a dokim, hogy igyak, miután majdnem elájultam az ingadozó vérnyomásom miatt.
2016. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én minden reggelt 3in1el indítottam :)
2016. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy egy-két kávé belefér naponta, az nem olyan mértékű koffein, ami árthat, viszont hozzátette, hogy a koffeinmenteset nem javasolja, mert tele van mindenféle adalékanyaggal.
2016. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is engedélyezte az orvosom 😊 Naponta iszom minimum kettő de van h három kávét is. A baba és én is jól vagyunk. Mondjuk nagyon alacsony a vérnyomásom mindig. Mármint terhesség alatt és előtte is az volt.

Üdv

26hkm

2016. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem rendben van a vérnyomásom, remélem, így sem lesz gond, ha néha iszok 1-1 pohárral. :) A kismamáknak boldog babavárást, a többieknek is minden jót kívánok! :)
2016. szept. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!