Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesen felfázás érzésem...

5hetesen felfázás érzésem van. Normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten vagyok és időnként még most is előjön. Ha nem tényleges felfázás (tehát tudod, hogy nem volt rá lehetőség, mint nálam általában), akkor egy melegebb zuhany, vagy forró tea segít. Én már arra is érzékeny vagyok, ha leguggolok a földre és mondjuk 5 percig rendezem a könyvespolc alsó részét (leülés nélkül!). Ilyenkor előjön megint az a szorító érzés és pisilési inger. Vizeletvizsgálatot elvégezték, minden normális. A dokim szerint érzékenyebb vagyok a hidegre, jobban kell vigyáznom.
2016. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy felfáztál. Nemcsak a hidegtől lehet! Nekem minden vizsgaidőszakban kijött, azt mondták stressztől van. Szextől is simán lehet kapni húgyúti fertőzést. Szedj tőzegáfonyát és igyál sok vizet.
2016. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a sűrű pisilésre érted, akkor igen, normális. Alhasi vérbőség és hormonváltozás miatt lehetséges, a későbbiekben pedig a növekvő uterus miatt.


Ha vesetáji fájdalmaid vannak vagy csíp, véres a vizeleted, akkor nem normális. Nekem is hólyaghurutom volt 6 hetesen, antibiotikumot kaptam rá, nehogy elvetéljek miatta. Az antibiotikumtól nem lett baja a babának, de mindenképp olyat kell választania az orvosnak, ami nem károsítja a babát (pl. Monural).

2016. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondjuk lehet, hogy felfáztál. Nemcsak a hidegtől lehet! "


Felfázni csak a hidegtől lehet. Benne van a nevében. Felfázásra jellemző tüneteket szerezni lehet mástól is, mint ahogy írta a második válaszadó, csak azt például húgyúti fertőzésnek hívják.

2016. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 azt sose értettem, hogy ha valaki nem ért hozzá az minek okoskodik. A "felfázás" nem létezik,mint betegség, a nők 2 féle betegségre használják, az egyik a húgyúti fertőzés, a másik valamilyen kellemetlen érzéssel járó hüvelyi folyás. Éppen ezért, amikor először mondtam a nödokimnak, hogy felfáztam jól le is szidott, hogy miért beszélek hülyeségeket és, hogy egyáltalán mit értek felfázás alatt. Kiderült, hogy húgyúti fertőzésem volt, én így is hívom azóta, de a népi neve továbbra is felfázás maradt és nemcsak a hideg okozhatja, sőt nekem sokkal több esetben okozta más dolog, mint a hideg.
2016. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!