Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok helyen olvastam hogy a...

Sok helyen olvastam hogy a zoldtea fogyasztasa terhesseg alatt nem ajanlott. Igaz ez?

Figyelt kérdés
En nagyon szeretem a zoldteat mert egeszseges es finom bar csak napi 2-3 poharral iszok meg. De igaz ez hogy nem ajanlott fogyasztani terhesseg alatt? Es ha igen akkor miert? Koszonom. :)

2016. szept. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Van koffein tartalma?:)

Ha igen akkor amiatt. En fekete teat ittam a terhessegem alatt 3-5alkalommal max. De akkoris 1-1,5decit. Abban koffein van azert nem szabad sokat inni belole.:)

2016. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tein és koffein miatt. Izgatja az idegrendszert (a babáét is), és emeli a vérnyomást.

Egy-egy pohár nem tilos, de azért a legjobb az, ha le tudsz róla mondani.

2016. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem tudtam, ittam is, a babám egészségesen itt szuszog mellettem.
2016. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zöld teában sajnos van koffein :( 1 csésze nem árthat hiszen van aki terhesség alatt elfogyaszt 1/2 tejeskávét abban is ugyan úgy van koffein. A gyümölcsteát nem szereted?? Azokban nincs koffein
2016. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 babyboom567 ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy napi 1 kávét igyak.Mondtam neki, hogy nem fog menni, sosem kávéztam, nem szeretem.Úgyhogy a zöld teánál maradtunk.
2016. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!