Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitől függ leginká...

Szerintetek mitől függ leginkább, hogy a doki eltalálja-e a baba nemét (mondjuk a 24. hétig)?

Figyelt kérdés

Nekem a 16 és 20. héten is kislányt mondott a doki, az utóbbin már megerősítésként. Viszont az itt olvasott válaszok felkeltették a kíváncsiságom, van hogy sok esetben szinte egészen a végéig más mondott a doki. Vagy épp tegnap olvastam, hogy a saját dokija kisfiút mondott többrendben, a 4D-n az ottani doki kislányt és mikor visszavitte a felvételt a saját dokijához, az szintén kisfiút látott. Ez nagyon furcsának tűnik nekem és kicsit elbizonytalanodom, hogy vajon a 100%-os tipp ténylegesen mennyire 100%.


Most tekintsünk el attól a helyzettől, amikor a baba nem mutatja magát, mert akkor ugye nem is tudna valós tippet mondani a doki. De ezen kívül mitől tartjátok függőnek a jó tippet:

- doki/szonográfus szakértelme

- az UH gép minősége

- más indok?


Várom a véleményeket, tapasztalatokat!


2016. szept. 10. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó orvos a 12 héttől táthatja a baba megmutatja magát! Nekem legelsőnél kislányt mondtak a 18 hetes genetikain az is lett :) 100%ra mondták. Most 12 hetes UH-n fiút mondott a doki de én is láttam a lába kötött :) Kíváncsi leszek hogy 18 hetes uh-n mit mond az orvos de szerintem 100% hogy fiú én is láttam a kis kukacot. Szerintem az orvostól függ minden és hogy megmutassa magát a pici. Én nem hiszek abban hogy a combcsontból tippelnek
2016. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Okos orvos 18. héten tud mondani nagyjából biztosat, ha látja, de a 28.-on már nagyon nincs kétség, mert azon látni mindent. Többen esküsznek a 12. hétre, de akkor még egy nagyobb csikló meg tudja tréfálni az orvost (ezt gyakorlott UH-s mondta, ő nem is mond még faggatózásra sem biztosat a szülőknek, mert utána égő, ha "megváltozik" a gyerek neme egy bő hónap múlva).


Egyébként jól mondod, a gép minősége jelentősen befolyásolja. Láttam olyan tipikus magyar UH gépet, ahol a kb. 8 hetes terhesség megállapítása is gondot jelentett (nem látszott az embrió rendesen, pedig másik gépnél eltéveszteni sem lehetett), de olyat is, ahol még én a félvaksi is rögtön láttam, hogy mi van a lába között a gyereknek (18. hét). Szóval technika és rutin.

2016. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ezekben a hetekben mondott a dokim kislányt.

Utóbbiban még jobban megerősítette, mutatta hogy hol van a nemi szerve, egyértelműnek tűnik teljes mértékben. A baba jól mutatta magát.


Én most már nem is fogom megkérdezni a dokit hogy még mindig kislány-e mert annyira biztosra mondta mindkétszer hogy nem akarom hogy hülyének nézzen...


22+6 hkm

2016. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: akkor vajon most már biztosak lehetünk benne? :D Nekem is mutatta, hogy hol kellene mást látni és a baba is olyannyira jól fordult, hogy az UH első mondata az volt: "Kislányt ígértem, ugye? Mert ez mostanra sem változott. :)" Magánklinika, a gép tehát elvileg nem a legósdibb modell.

2016. szept. 10. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
HA a gyerek megmutatja akkor a doki látja.
2016. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én 100%-ra veszem hogy lányom lesz. Ha nálatok is jól kivehetően mutatta az utolsó UH-n a lába közét akkor szerintem nálatok is tuti!
2016. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!