Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár a 38. héten mindenféle...

Császár a 38. héten mindenféle indok nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó az a babának? Az orvosom megcsinálná, a főorvos viszont várni akar míg magától beindul a szülés. Mindenképp császár lesz, farfekveses baba, és egyéb okok miatt.
2016. szept. 10. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
37+3 lenne a pontos időpont.
2016. szept. 10. 16:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Na most akkor van rá indok vagy sem? Ha van, akkor mehet, ha nincs, akkor nem kell. Ennyi
2016. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az orvos akit felfogadtál hamar túlakar lenni rajta. A főorvos meg örül ha nem korababák lesznek mert rentgeteg van.

Szerintem ha nem lett megbeszélve hogy mikor csinálja és birod még várjál. De ez is már szép hét. Ahogy Te látod jobbnak.

2016. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

3. Válaszoló vagyok. A babának ha tiszta a vize kap kaját oxigént jó benn.

Ha belekakált vagy annyira megérett már a lepényed hogy kell akkor hajrá. De akkor most 37+3 nap.... Az a nagy könyv szerint koraszülött. Legalábbis nálunk.

2016. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Császárra van indok, mindenképp az lesz. Arra viszont nincs ok, hogy idő előtt megcsinálják.
2016. szept. 10. 16:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam fel, csak próbálja ráerőltetni.
2016. szept. 10. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 38+4 naposan volt a program csaszarom.az elozo ket csaszar miatt nem indithattak.

Igy a babat egyszercsak kivettek minden elozetes jel nelkul.emiatt egy napot inkubatorban volt megfigyelesen,oxigent kapott legzeselegtelenseg miatt.

Nem induot el nala az a folyamat ami a termeszetes szulesnel,vagy a csaszar elotti vajudasnal.

Nehezen allt at a kinti eletre.

Pedig erett 3,5kilos baba volt.

Ha semmi nem indokolja az ellenkezojet akkor vagy varjak meg mig elindul,vagy inditsak el a csaszar napjan reggel,legyenek fajasaid es ugy vigyenek a mutobe.

De szerintem ha semmi gaz noncs akkor ne engedd a 38.het elott.nem is ertem,hogy ha semmi nagyobb baj nincs miert akarja az orvosod ennyire hamar a csaszart....csak nem elutazik??

2016. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem ertem az egészet. Meglepett engem is.
2016. szept. 10. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Háát akkor várjál. Mond meg hogy nem és kész.
2016. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a baba élete első döntése.Ha mindenképpen császár akkor legalább ő döntsön mikor jön.És ki tudja?!Lehet meg is fordul addig 😊
2016. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!