Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petezsák vagy menstruáció?

Pesa Betty kérdése:

Petezsák vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem az lenne hogy mi a véleményetek.

Junius elején abba hagytam a fogamzásgátlót szedni baba vállalás miatt.

Azóta nem volt menstruációm.Voltam dokinál is és ő azt mondta hogy várjunk a következő mensig ha nem jön meg akkor menjek vissza és be inditják gyógyszerrel.Na ugye ma vissza mentem mert pár napja már meg kelett volna jönnie pontosan 3 napja,de nem jött meg.

Volt egy értékelhetetlen terhességi tesztem is.

Ma reggel el mentem a dokihoz,megvizsgált hüvelyi ultrahanggal és azt mondta lát valamit de egyenlőre nem tudja el dönteni hogy ez most petezsák vagy menstruálni fogok.

Mert ha terhes vagyok akkor az még csak 1-2 hetes lehet azért ilyen pici.

Holnap reggel vizelet a laborba.

Szerintetek baba vagy menstruáció???

Véleményeket tapasztalatokat várok.

Köszönöm :)



2016. szept. 12. 11:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Június elején hagytad abba és még csak most kellett volna szept 09-én megjönnie? Ha június óta nem jött meg, akkor honnan tudod, hogy 3 napja kellett volna megjöjjön?

Az értékelhetetlen teszt óta nem teszteltél?

2016. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

igen akkor hagytam abba.De azóta egyszer sem jött meg ahogy kelett volna rendesen se juliisba se agusztusba se most.Tudod mondta a doki hogy azért nem jön meg mert a fogamzásgátló miatt lehet hogy abba hagytam és bezavart.

Képzeld onann tudom hogy tudok számolni szerencsére hogy utólsó meni óta mikor kéne megjönnie rendesen.A kérdés meg nem ez volt. Köszi

2016. szept. 12. 12:26
 3/30 A kérdező kommentje:

És nem nem teszteltem azóta hanem mentem dokihoz ma hogy ez mi lehet,illetve hogy ugyan már inditsa be a menstruációmat gyógyszerrel,erre ezzel fogadott hogy nem kéne mert lehet ez egy 1-2 hetes petezsák,de lehet mensi előtt vagyok és azt látja annyira pici hogy nem tudja eldönteni.

Bár én reménykedem hogy baba.

Köszi azért a kedves stilust....

2016. szept. 12. 12:29
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

neked mi bajod van ember?

normálisan megkérdeztem valamit, semmi kötekedés nem volt benne, csak tudod nem volt tiszta, hogy ha nem menstruáltál hónapok (!) óta, akkor honnan tudod, hogy 3 napja kellett volna megjöjjön... gondoltam esetleg figyelt a doki uh-val, hogy mondjuk 2 hete volt peteérésed és azért tudod, hogy meg kellett volna jönnie...

de tudod mit, tetesd rendbe a női ciklusodon kívül az idegrendszeredet és a helyesírásodat is...

2016. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt bunkó az első és jókat kérdezett. Ha 3 hónapja nincs mensid, akkor nem mondhatod azt, hogy pár napja késik. Én értem, hogyha a kimaradtad is számolod, akkor most így jönne ki, de a kimaradt menstruációt nem kell beleszámolni. Érdekes amúgy, hogy vizeletet kért és nem vérből hcg viszgálatot az orvos. Egyéb tüneteid nincsenek esetleg? Bár ahogy válaszoltál, az ingerlékenység szerintem fellelhető :)

Reméljük, baba van, de ha nem, akkor is jó jel, hogy beindult a ciklusod.

2016. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Folyamatosan jártam a dokit és figyelte hogy mikor kéne meg jönnie de be nem inditotta mondta majd a következő mensit várjuk meg sőt még mondott egy peteérési időszakot is...

Nincs más tünetem,bár ki akadok a férjemre is néha ami nem szokásom..

Különösebben nem vettem észre magamon tünetet...

Inkább valójában az érdekel hogy szerintetek baba lesz vagy hirtelen gondolt egyet a ciklusom és hipp hopp beindult?

Mert eddig görcsöltem előtte napokkal,most semmi görcs,egyedül a derekam fáj éjjel,meg izzadok de semmi más ha ez tünetnek számit...

2016. szept. 12. 12:38
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha meg is jön, lehet azért más tüneted, mert most volt peteérésed. Mikor a fogamzásgátlód szedted, akkor nem volt peteérésed és csak megvonásos vérzésed volt. Úgyhogy ebből igazából nem lehet kiindulni. Én a helyedben csinálnék terhességi tesztet. Ha már petezsák sejthető, akkor pozitív lesz. Ha negatív, akkor pedig meg fog jönni. A facelle-t javaslom, ez Rossmann saját márkás. Nekem mindig jól mutatta.
2016. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom számit e az hogy agusztusban pl 2mm volt a méhnyálkahártya most 12mm irt a doki a papirra...
2016. szept. 12. 13:03
 9/30 anonim ***** válasza:
1-2 hetes terhességnél már látott petezsákot.......? Érdekes, van akinek még 4-5 hetesen sem látszik semmi.
2016. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Irtam hogy nem tudja Ő sem hogy ez petezsák vagy mensi lesz...

Látott valamit ami alapján azt mondta terhesség gyanúja miatt el küld laborba.

Ennyi

2016. szept. 12. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!