Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lusta kismama tényleg...

A lusta kismama tényleg túlhordja a babáját? Vagy csak kamu?!?

Figyelt kérdés

Mai napon azt mondták nekem hogy 38hetes léttemre milyen nagyon fitt vagyok és hogy biztosan hamarabb lesz meg a cseppem. Ergo a lustább kismamák túlhordják?!?!

Szerintem hülyeség de azért tapasztalatokat várnék. 😊



#terhesség #Mende monda #kihordàs
2016. szept. 13. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség :D Ha ezen múlna már rég megszületett volna lányom :D
2016. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem igaz, akkor még mindig terhes lennék. :D


egy 9 hónapos kisfiú anyukàja

2016. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora hatalmas baromságot ritkán hallok.

Én is nagyon fitt kismama voltam, mégsem akart kibújni a lányom a 40 héten sem.

2016. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én a lányommal pörögtem a 41. hétig a fiammal meg 38 hetet végig tudtam volna aludni mert semmihez nem volt erőm se kedvem. :)
2016. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én a "lusta kismamát" sem tudom értelmezni, hogy mit takar.
2016. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kicsit félreértetted. Azt szokták mondani, ha fitt vagy, akkor hamarabb meglesz a baba: gyorsabb lesz a szülés. Mondjuk én ebben sem látok sok logikát.


Azt is kifejthetnéd, hogy milyen a "lusta kismama"? Mondjuk a húgom végig feküdt néha heteket is, csupán azért, hogy megmaradjon a baba. Akkor ő most lusta?


Elhiszem, hogy szeretnéd fényezni magad, de hidd el, hogy nincs köze egymáshoz a kettőnek. Ha így lenne, akkor a második, harmadik babák a nyolcadik hónapot se húznák ki odabent, mert nem hogy lustálkodni, sokszor pisilni sincs idő. ;)

2016. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A 41. héten még nagytakarítottam a nagyobbikkal. Ő 2,5 éves volt amikor a kicsi született. Szerinted lehetett lustálkodni? :) Mind a kettőt túlhordtam. Ki tudja mitől függ?
2016. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Első gyereknél kiírt napon még dolgoztam, 9 nappal hordtam túl, másodiknál lakásfelújítás, költözés egy 2 évessel, 8 napos túlhordás, mindenki odavolt milyen fitt vagyok.
2016. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Milyen a lusta kismama???

Mert van aki azért fekszik mert különben a baba életét kockáztatná.

Én pl két vetélés után nem fogom azért kockáztatni a kicsi életét mert valakinek nem tetszik hogy többet pihenek..... Az ilyenek mehetnek a pi.csába.


34 hkm

2016. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
ez olyan szinten butaság, hogy egy nagyon jó barátnőm annyira lusta volt hogy még a 40. héten négykézláb takarította a fugát a konyhában, mégis túlhordta a gyereket még 1,5 héttel. Semmi összefüggés nincs!
2016. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!