Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy kutyusom bent hagytam...

Van egy kutyusom bent hagytam ejjel nem voltam itthon es bekakilt mindenfele en szedtem ossze szagoltam azt is meg a hipot is,5hetes kismama vagyok ugye nem lehet baj ebbol?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Fertőtleníts, kezed is jól mosd meg. Gondolom, amúgy sem kézzel szedted össze, plusz a kutya oltva, féregtelenítve van rendszeresen. Nem lesz baj.
2016. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, te gondoztad eddig is a kutyát. Eddig hogyan szedted össze?

Nekünk kertben (is) van a kutya, bizony ott is össze kell szedni a végterméket. Felveszek egy olyan gumikesztyűt, ami a benzinkutakon is van, és abban oldom meg.

Takarítani is szoktam fertőtlenítőkkel is, szintén kesztyuben.

A baba jól van. :))

Ettől biztosan semmi baj nem lesz.

14 hkm

2016. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jo tanács, hogy a hipo ammonia tartalma miatt pisilésre ingerelheti a kutyát,mivel a vizeletben is van ammónia...így ö pisinek veszi....tiszta a lakás, gondolod....neki meg azt jelenti, hogy tiszta húgy.
2016. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem.

Mondok durvábbat, hogy megnyugtassalak: nyaralni mentünk, mivel terveztük a gyermekvállalást, eléggé belecsaptunk a lecsóba. 10 napig folyamatosan ittunk, cigiztünk, szívtunk. Plusz a napallergiám erősen kijött, így antihisztamint is szedtem.

Hazaértünk, két nappal később kellett volna megjönnie. Nem jött. Pozitív teszt.

Azóta 3 éves, makkegészséges fizikailag és értelmileg is (értelemszerűen a fenti "jóságokat" azonnal elhagytam). Az orvosnak is említettem, aki mosolyogva vállat vont, hogy 6-7. hétig szinte semmi sem árt, kivéve a keménydrogok (heroin, stb.), úgyhogy erősen kétli, hogy baj lenne.

2016. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Kutyagumi utáni fertőtlenítésre én is inkább tömény ecetet javasolnék. Bitang szaga van, de kiszellőzik és belélegezve embernek nem okoz kárt. Csak ne igyál belőle, úgy már árt.
2016. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutya nem veszélyes, csak a macska.
2016. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jót ír az előttemlévő, ecetet használj ne hipót. Főleg így hogy terhes vagy a hipót száműzd .már én terhesség előtt és után sem használtam soha.
2016. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!