Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lusta kismama tényleg...

A lusta kismama tényleg túlhordja a babáját? Vagy csak kamu?!?

Figyelt kérdés

Mai napon azt mondták nekem hogy 38hetes léttemre milyen nagyon fitt vagyok és hogy biztosan hamarabb lesz meg a cseppem. Ergo a lustább kismamák túlhordják?!?!

Szerintem hülyeség de azért tapasztalatokat várnék. 😊



#terhesség #Mende monda #kihordàs
2016. szept. 13. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Én meg azt halottam, hogy akik nagyon sportosak azok nehezebben szülnek,mert kötöttebb az izomzatuk :)


Én elég fittnek éreztem magam. 40 hetesen még ablakpucolás és sorolhatnám. Nagytakarítás a pici érkezésére. 36 hetesen még a szobát is Egyedül átrendeztem,bútorokat tologattam stb.. 34 hetesen festettem le mindent. Ez fittnek számít? Hegyet másztam és sorolhatnám.. 40+5 hetesen indult be a szülésem!

A kedves barátnőm hát.. ő tényleg kicsit lustácska volt. Legalábbis hozzám képest.. Pl volt, hogy eljött reggel 8kor hozzánk és nem túlzok a pihenő székünkben ült kb délután 3 ig és nézte a tv-t. Én meg vittem neki a kaját,piát..:) Na ez már lustának hangzik ugye? 38 hetesen szült..Ezért bátran kijelenthetem, hogy ez egy badarság!

2016. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt félreértetted, talán az lett volna a poén, abban, amit mondtak neked, hogy annyira pörgős, vagy, hogy a gyerek is hamarabb ki akar majd jönni. Ilyen néha előfordul egyébként, pl. egyik barátnőm emiatt szült túl korán, rengeteget dolgozott a terhesség alatt, nem pihent semmit, de nem törvényszerű, hogy másnál is így legyen.
2016. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez nem igaz.de nehezen szül
2021. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!