Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet elkezdeni vasaroln...

Mikor lehet elkezdeni vasarolni a babanak? 23 heyes vagyok es ugy szeretnek mar venni valamit a babanak a kelengyelistamrol. Szerintetek balszerencset hozna?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hoz balszerencsét. :)

19 hetesen derült ki, hogy kisfiú lesz, hirtelen neve is lett meg a kórházból hazahozós ruhája is. :) úgy akartam venni valamit. Jól esett néha ránézni. Komolyabb vásárlás egyébként 2 körben volt 27 és 32 hetes koromban de pár apróságot vettünk addig is, leginkább a saját örömünkre.

2016. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi már rengeteg ruhát vettünk a kislányunknak meg anyukám is sok mindent vett már neki. Ez nem hoz balszerencsét. Micsoda baromság ez?

A nagyobb dolgokat kb. a jövő hónapban fogjuk megvenni neki.


23+3 hkm

2016. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok orulok,hogy ti is igy gondolkodtol. Mar annyira szeretnek venni en is valamit. Es nektek honban van a kelengye lista?
2016. szept. 14. 11:49
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Ez miért nem az ezotéria kategóriában van...?
2016. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem örököltünk senkitől semmit, már a 12. heti uh után elkezdtem vásárolgatni, hogy ne az utolsó 2 hónapban legyen sok a kiadásunk. Először csak apróságokat szereztem be, félidő körül kezdtem a ruhákat is nézni, egyik hónapban csak a babakocsira költöttünk. Nem hozott balszerencsét.
2016. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan vásárolhatsz mi a 24. Héten már megvettük a kiságyat és a pelenkázót, kisruhát már sokkal hamarabb is vettünk. Babakocsit a 28. Héten, kisebb dolgokat olyan 2 hete.

De legalább már minden megvan, minden szépen tisztán a helyén.



35 hkm

2016. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 hetes vagyok és kb 40 babaruhát vettem már, plusz egy kis hajpántot, babatakarót, fürdőlepedőt. Ha megtetszett valami és jó áron volt akkor nem hagytam ott (outletben vagy leárazások során szupereket lehet venni). Nem hiszek a babonában, ha történne is valami, az nem attól lenne. De nem erre kell gondolni.


Csomó rózsaszín dolgot vettem már, mert kétszer is kislányt mondtak. Sokan "vigasztalnak", hogy ebből simán lehet még kisfiú, és akkor mit csinálok a rózsaszínekkel. Nem nagy dráma, azt a tíz darab kis bodyt, felsőt szépen elteszem a következő babának és megveszem a cuki kék cuccokat, amiket láttam a körutak során. Ennyi. Nem kell nagy feneket keríteni a dolgoknak, mert nem attól történik valami, mert babaruhát veszel félidősen.

2016. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
20. héten biztosan mondták, hogy fiú. Azóta megvettem, ha láttam, olyat ami tetszett. Mire megszületett megraktam neki a szekrényét. Most már annyi ruhája van, hogy minket kezd el kitúrni a szekrényünkből. De nekünk jó így, azért igyekszünk mindent kihasználni.. 3 hónapos most, 1 éves koráig megvan a komplett ruhatára, de ha megyek olyan helyre most is szívesen vásárolok neki. :)
2016. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes ultrahangról úgy mentünk haza, hogy vettünk neki egy bodyt meg egy nadrágot, és azóta is folyamatosan veszünk ha megyünk boltba és megtetszik valami vagypdig akciós. A babakocsit kb 15-16hetesen vettük meg, azóta már rengeteg minden van, de azért még hiányzik is jópár dolog. Érdemes elkezdeni hogy ne a végén kelljen nagy pocakkal rohangálni és mindent egyszerre megvenni. Ez nem hoz balszerencsét, max csak boldogságot hogy végre vásárolhatsz neki 😊 27hkm
2016. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál is és most a hamarosan érkező kisfiamnál is elkezdtem apránként vásárolni a 20. hét körül ( ekkor már biztosra mondták a nemét)

1 hete végeztem a mosás-vasalás körforgással, most azon kattogok, mikor rendezzem be a kiságyat! :D

38 hkm

2016. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!