Vajon osszefugghet?

Figyelt kérdés
Jelenleg 7 hetes babás vagyok.mar van egy 7 éves kislányom akivel szedtem az Elevitet.Most új párom van 4 éve ez idő alatt sajnos 2 babát veszitettunk el missed ab lett a vége de ott nem szedtem terhes vitamint mindketten egeszsegesek vagyunk.bar én A negatív párom B pozitív az orvos szerint ez nem lényeges. Most megint babás vagyok ugye de most szedem az Elevitet.arra lennék kíváncsi hogy vajon össze függhet ez hogy nem szedtem vitamint és azért mentek el a babák? Vagy ez nagy butasag lenne?
2016. szept. 14. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze. Attól nem megy el egy baba sem, hogy nem szednek vele terhesvitamint.
2016. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befojásol a terhes vitamin. Én nekem is volt 2 vetélésem. Kivizsgáltattam magam mert nem akarok több babát elveszteni. Nálam a véralvadási probléma volt. Ezt egy vérvételből megálapítható, én istenhegyibe csináltattam meg 15 e ft volt. Tb re ugy tudom nem lehet megcsináltatni. Én véralvadás gátlót kaptam rá clexant. Vérögök alakulnak ki a vérembe ami elzárhatja a baba felé vezető ereket.
2016. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem elevit mellett halt el a terhességem a 12. héten.

Azóta sem szedtem elevitet.

Most vàrom a harmadik babàt, gravidàt szedtem ezelőtt és most is.



Nem mondom,hogy az elevit bàrminek is oka lett volna,de érdekes a gravidàval a harmadik terhességemmel sincs baj...- remélem ezzel érzékeltettem a kérdésed mélységét.


Terhesség hormonproblémàk illetve embrio/magzat rendellenesség miatt szokott megszakadni.

Ezek közül a rendellenességek közül ugyan egy kettőnek a kockàzatàt ugyan csökkentik a terhesvitaminok,de nem 100%osan.

Szóval nem,nincs összefüggés.

2016. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze ha te ebben hiszel és ez segìt,hogy biztonsàgban érezd magatokat,àm legyen és akkor tuti segìteni is fog. Ez a placebo hatàs.


Boldog babavàràst

2016. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.igazabol már nem is tudom miben lehet hinni és miben nem.nalunk a mostani pici az utolsó akivel megprobalkozunk. Nem hiszem hogy több mutetet vallalnek már lelkileg.szep napot nektek; )
2016. szept. 15. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!