Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseget kernek kombinalt...

Segitseget kernek kombinalt szures menetehez?

Figyelt kérdés
Miskolcra a Semmelweis korhazba kell majd mennem. A vedono adott egy telefonszamot de az nem él.A vedono szerint kell idopontot kerni a nogyogyasz suerint nem. Valaki meg tudja mondani h kell e idopont? A neten kerestem volna telefonszamokat de 3 fele helynek van kiirva a szama ugyanazon korhazba. Melyiket hivjam fel? Nem jartam meg ott egxszer sem.
2016. szept. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Csekket kaptál már? Szerintem, ha teheted menj be személyesen, a recepción kérd el a csekket és kérj időpontot. Másik városban élek, de nálunk ez volt a menete.
2016. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, bemész 12 hetes uh-ra nem kell időpont-11 előtt menj-szólsz mielott elkezdik az uh-t hogy kombinált tesztet szeretnél, de amúgy kérdezik is. Míg az orvos megcsinálja az uh-t

Addig előkészítik a csekket meg az adatlapot. Kitöltöd a papírt meg a csekket elmész befizeted a sekket vissza mész a szűrőcentrumba, leveszik a vért. Egy hét után kapsz sms- ben egy kódot azzal pedig letöltöd az eredményt.

2016. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be kérdezd meg a kartonzóba hogy ilyenkor miújság nálunk pl kellett időpont
2016. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
90km re lakok Miskolctol igy csak azert nem mnlennek el h megkerdezzrm h zajlik.
2016. szept. 15. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok 9 hete voltam. Nem kell külön időpontot kérni.
2016. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!