Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intergrált tesztem eredménye:...

Intergrált tesztem eredménye: Down-kórra 1:100. 000, nyitott gerincre 1:6400, AFP: 1, 08 MoM. Segítséget kérek szépen abban, hogy az integrált teszten nem szűrik az Edwards-szindrómát csak a kombinált teszten? Jónak számítanak az eredményeim?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ezek nagyon jó eredmények! Gratulálok! Sztem ezek után ne is gondolkozz ilyeneken.

At edwards kórt nem tudom mennyire nézik mert én kombinált teszten voltam és ott valóban nézték, viszont úgy vettem ki annak idején a genetikus szavaiból,h. ez a betegség összeegyeztethetetlen az életten szóval valszeg már nem lenne meg a baba. Azt meg csak mintha hallottam volna valahol,h. az UH-n is látszana mert nagyon durva fejlődési rendellenességekkel jár.


Üdv

36 hetes kismami

2009. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Down kórra 1:100.000?Nekem 1:10.000 volt,de azt monják az eredmény függ a kortól illetve testsúlytól,nekem azt mondták kiváló!Aki idősebb annak rosszabb lehet az eredménye,de attól még jó.Én 23 éves vagyok.
2009. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók ezek az eredmények. Nekem kockázat Down-kórra: 1:15000 ; Edwards korra: 1:50000 az esély. AFP: 1,17 MoM.

A doki szerint teljesen jó.

No para! Minden rendben lesz! Boldog babavárást!

20 hetes kismami

2009. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó eredmény ez nagyon! Gratulálok!

Nekem azért volt kombinált tesztem, mert a tarkóredő nem lett jó, de már az is megnyugtatott. Te is nyugodj meg, minden rendben a babánál!

2009. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én integrált teszten voltam, és nekem az Edwards szindrómára is fel volt tüntetve az esély. Mindkettő 1:100.000 lett. A Te papírodra nem írták rá?
2009. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors választ, megnyugodtam! Igen, sajnos az integrált teszten nincs külön feltüntetve az Edwards-kór eredménye, pedig azt olvastam, hogy a tesztben benne van. 36 éves vagyok, első baba, inszeminációval, tehát ezért is izgultunk az eredmények miatt. A Down-kór valóban 1:100.000, először én is azt hittem, rosszul olvastam, de nem. Köszönöm mindenkinek!
2009. jan. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!