Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reflux és terhesség? Tapasztal...

Reflux és terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Enyhe refluxom van, gyógyszert nem szedek. Van, hogy hónapokig semmi bajom, utána pedig hetekig szenvedek tőle. Még nem voltam terhes, de már előre rettegek.
2016. júl. 25. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Már korán rosszabb lett kb 30 hetes koromtól pedig egy szenvedés lett. Még a vállam is kipárnáztam, úgy valamivel kevesebb felüléssel el tudtam már aludni. Nappal még elviselhető volt de az éjjelek nagyon nehezek voltak. Rennie meg a többi? Kb mintha c vitamint szedtem volna rá. Lefekvés előtti órákban nem ettem terhesen pont a reflux miatt és az étrendre nagyon figyeltem, ezekkel tudtam húzni 30 hetes koromig a helyzetet, egyébként már a terhesség elején is szívtam (volna) vele.
2016. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!